אימון לזוגיות – האם אפשר לוותר על האגו?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

זוגיות ואגוזוגיות היא שאיפה לצירוף של שני אנשים לכדי אחדות רגשית ומחשבתית. אנחנו תרים אחר זוגיות ומנסים ליצור משהו חדש שיהיה מורכב משני כוחות, שתי ישויות ייחודיות ,שתי צורות מחשבה ושתי מערכות רגשיות.

הזוגיות היא ישות חדשה שאין לי הדרך להכיר אותה אלא מתוקף הזמן שמעבירים יחד.

אחת המצוקות העולות שוב ושוב אצל בני זוג, היא השתלטות האגו על התקשורת. קשה לאנשים להתנתק לרגע מתחושות שהם מייחסים למונח אגו. האגו כאילו מגן עלינו מפני איבוד הכבוד , מגן על ההערכה העצמית שלנו, ובעיקר גורם לנו לחשוב שמגיע לנו שיתייחסו אלינו בצורה מסוימת מבלי שנצטרך לבקש או לרמוז על כך.

אימון אישי על פגיעות, כעס ואגו

אימון אישי הוא תהליך של הגברת המודעות לתהליכי חשיבה והתנהגות על מנת שנוכל לקדם את הרצונות שלנו.

באימון אישי אנחנו לומדים על מה מקשת המחשבות והתנהגויות שלנו ניתן לוותר ועל מה לא רצוי לוותר. אנחנו מכניסים את הרצונות האמיתיים שלנו לפוקוס על מנת שנוכל להבין כיצד ניתן להגשימם.

בהקשר זה, אם לא נדע לעשות שימוש בריא באגו, נזכה בזוגיות שיש בה עוני רגשי! במערכת יחסים בה האגו מכתיב לנו התנהגויות, קיימים מכשולים רבים בדרך לתקשורת שיש בה רגש! שיש בה הצהרת אהבה, הצהרה על פחדים וחרדות, או הזמנה לפיוס ויישור קו.

שימוש לא נכון באגו שלנו מביא זוגות רבים למצבים בהם מסתגר כל אחד בעולם הצדק שלו- והם אינם מתרגלים לשתף את האחר ברגשות האמיתיים מתוך מחשבה שזה יפגע בהם.

אימון אישי לזוגיות
מאפשר לכם להתבונן היישר אל תוך המקומות בהם אתם ממלאים עצמכם באגו ומתרגלים לפעול על פי הנחיותיו!

דוגמא: אם אני פגוע/ה ממשהו, אני אשב לי על הספה ולא אגיד דבר! בן/בת הזוג שלי חייב/ת להבין שאני פגוע/ה – אין מצב שאני אצהיר על כך- אחרי הכל יש לי כבוד עצמי.

אימון אישי – הכעס כמצפן

אני מרגיש פגוע ואני כועס! מה אומר הכעס הזה? הכעס הוא מצפן! הוא מאפשר לכם לראות בבירור את הקווים האדומים שלכם. הוא אומר לכם שמישהו כאן חצה את הגבול שלי.

שימו לב כי כעס ואגו הולכים ביחד – אני משתמש לא נכון באגו שלי ומרוויח מכך רק דבר אחד: כעס!
כעס הוא למעשה הזמנה לפעולה! הוא מאפשר לבני הזוג לעשות מעשה: לדבר על מה שכואב ומה שמציק.

אין צורך להתעלם מהכעס, אלא יש לדעת כיצד לשנות את צורתו. בטיפולים זוגיים בעזרת המאמן, אנו מפסיקים להדחיק את הכעס ומתאמנים על הפיכתו להזדמנות נהדרת לשפר את התקשורת בינינו.

אימון אישי לזוגיות, מדבר הרבה מאד על אגו מכיוון שיש בו צדדים שעושים לנו עוול נוראי. אנחנו מקבלים החלטות על פיו, ולא שולטים בו.

האימון האישי מאפשר לכם לבחור בדרכים חדשות, מאפשר לכם לבחור דרך הסתכלות חדשה אשר פותחת את בן הזוג להקשבה, לחמלה ושיתוף פעולה.

ויתור על אגו אינו כניעה! אלא חוזק, עוצמה, נחישות להביא את עצמנו למקום בריא יותר מול בני הזוג שלנו. אדם שמתאמן על השהיית תוקפנותו של האגו, מאפשר לעצמו לשנות דברים בתקשורת האחראית על כל כך הרבה דברים בזוגיות.

כל זוג אשר מצליח להכניע מעט את האגו שבו מיישם אורח חיים רגיש אמיתי שיש בו תמיד צמיחה!
הויתור הזה מאפשר לכם להפסיק ולהרגיש חנוקים ואתם פחות חשים צורך להדחיק את הכעסים והחרדות.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!