החשיבות הרבה בהגדרה מדויקת של הרצונות!

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

הגדרת רצונותכאשר אנו מבקשים להתקדם בחיים ולא משנה באיזה תחום, עלינו להיות מסוגלים לראות את המטרה שלנו בצורה הבהירה והברורה ביותר.

על-פי גישת האימון האישי, ראיית התמונה הרצויה לנו, אותו אופק מיוחל היא המצפן שלנו. רוב מצבי התקיעות נעוצים בתחושות של ערפול, של חוסר פוקוס.

אנו חשים שאנו רוצים משהו, שאנו כמהים לשינוי אך לא באמת מסוגלים להגדיר אותו. בכדי להרגיש שאנו בעלי שליטה במצב, עלינו לתרגל שפה חדשה שעיקרה דיוק! הדיוק בהצגת הרצון שלנו הוא התנאי ההכרחי להתחלת תהליך השינוי.

אימון אישי – בהירות הרצונות

אימון אישי מאפשר לכם להתחיל וליצור במוחכם תמונות מדויקות שניתן להעבירן באמצעות משפטים המנוסחים בקצרה ואשר מספקים את כל המידע אודות הרצון שלכם.

דוגמא לרצון שאינו מנוסח בבהירות: "אני רוצה להיות עשיר" או "אני רוצה חיים מאושרים".אימון אישי למשפחות שיקיריהם חלו באלצהיימר

רצון שמנוסח כהלכה, כבר כולל בתוכו פעולות – כולל בתוכו רמזים לעשייה בפועל.

לדוגמא: "אני מחפשת עבודה שתביא לידי ביטוי את כישורי כמוסיקאית ושתאפשר לי להרוויח די כסף בכדי שאוכל להתחיל ולחסוך למען העתיד".

רצון מנוסח כהלכה, עושה עבורכם שני דברים: ראשית הוא נותן שם למטרה שלכם! ושנית הוא מאפשר לכם לראות מה אתם לא מחפשים!

לא תמיד אנו מצליחים להוציא החוצה את הרצונות שלנו ולנסחם בבהירות המתבקשת. הסיבות לכך הן רבות. יתכן כי התרגלנו שלא לדבר על עצמנו, יתכן כי אנו מותשים מבחינת רגשית וחשים ערפול וחוסר אונים, יתכן כי חינכו אותנו שאין בעולם מקום לרצונותינו וכי עלינו לעשות רק מה שצריך וכד'.

אימון אישי – שפה חדשה

אימון אישי מאפשר לכם להתחיל ולדבר עם עצמכם בשפה חדשה שמעלימה תופעות של תקיעות ובלבול. השפה החדשה מאפשרת לכם להתחיל ולראות סדרה של פעולות שעליכם לעשות על- מנת להתקדם.

מחקרי מוח הוכיחו כי חזרה על תבנית חשיבה חדשה במשך 21 יום, משנה משהו במבנה המוח שלנו ולפתע אנו מסוגלים כמעט בטבעיות מלאה לעשות משהו שלא נהגנו לעשות קודם לכן.
אימון אישי הוא מסגרת המאפשרת לכם לבצע את החזרות הללו עד להטמעתן בקשרי המוח.תקשורת

בבסיס האימון האישי עומד רעיון הצמצום! ככל שאנו מתרגלים שיטות המסייעות בצמצום האפשרויות, אנו מצליחים לראות ביתר דיוק את המטרה שלנו. כאשר אנו לא מגדירים כהלכה את הרצון שלנו , אנו נותרים במין תחושת החמצה, כאילו אין לנו סיכוי להצליח ולהיות שאותו מקום מיוחל.

באופן מעט פרדוקסאלי ניתן לומר כי ככל שאנו מצמצמים את האפשרויות העומדות בפנינו באמצעות הגדרה מדויקת של הרצון שלנו, אנו גם פותחים אפשרויות חדשות שלא לקחנו בחשבון קודם לכן.

הדבר דומה לאופן בו השפה שלנו בנויה: כאשר אנו אומרים "דלת" למשל, בדיוק באותו הרגע לא אמרנו חתול או עץ או כובע – כלומר שללנו את האפשרויות האחרות וכעת אנו יכולים לדמיין את המילה "דלת" במלוא עוצמתה.

גם בשלבי התקדמות בחיים אנו צריכים להכריז על משהו כך שהוא לא ייקח בחשבון את כל האפשרויות. אם הצלחנו לעשות כן, הרי שכל הכוח והמרץ שלנו נתונים לאותו רצון מדויק ובר הגשמה.

אימון אישי הוא תהליך נפלא המעניק לכם את האפשרות לקצר מצבי תקיעות, לא לחוות כלל מצבים של חוסר אונים, ובעיקר לראות בבירור את הרצונות שלכם שהם המפתח להתחלת הדרך החדשה.

מאמן אישי ינחה אותך כיצד לפרוט את הרצון הגדול שלכאורה בלתי ריאלי לפעולות קטנות, מעשים קטנים לעבר ההגשמה באופן טבעי, זורם ואפשרי!

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!