להצליח עם גברים – אימון אישי

להצליח עם גבריםאם את חשה כי אינך נוחלת הצלחות רבות בקרב המין הגברי, אם אינך מודעת לאפשרויות השונות להכיר, אם חולפות בראשך מחשבות על כך שמציאת שותף לחיים היא תהליך קשה ומעצבן, אם מה משמפריד בינך לבין מציאת בן זוג הוא בעיית תקשורת, סביבת עבודה או מגורים ממועטת הזדמנויות, אם את חשה שבטחונך העצמי אינו מסייע לך בתחום זה, כדאי שתשקלי בחיוב פגישה עם מאמן אישי על מנת שיוכל לתת לך מידע אודות אימון אישי למציאת בן זוג.

ממה מורכב אימון אישי למציאת בן זוג?

בתהליך אימון אישי למציאת בן זוג נתבונן בעתיד הרצוי לך מבחינה זוגית – נדבר עליו, נחוש אותו ונקבל תמונה מדוייקת של הרצונות שלך. לאחר שיש בדמיונך ובנפשך תמונה מדוייקת נחזור להתרכז בך ובאותם הדברים הנפלאים מהם את מורכבת.

נחדד את התקשורת שיש לך עם אותם הדברים הנפלאים ונוציא ממערכת האמונות והמחשבות שלך כל אמונה מגבילה או מזלזלת שיש לך כלפי עצמך וכלפי מציאת בן זוג.

אנחנו החלטיות ולכן אנחנו מוצאות

ציפורים

אנו מוצאות את בן הזוג הנחשק רק כאשר אנחנו החלטיות – רק כאשר אנו באמת בשלות ומוכנות להכניס לחיינו אהבה. אולי זה ישמע לכן מוזר אבל רוב הסיבות לכך שנשים אינן מצליחות למצוא חבר לחיים מצויות בעובדה שעמוק בתוכן קיימת התנגדות לכך.

אימון אישי חושף את השטחים המתים בראייה שלך את עצמך, תוך חשיפת האמונות המגביל

ות שיש לך כלפי זוגיות, נפתח אמונות חדשות איתן תוכלי לצאת לעולם ולהחיש את תהליך המציאה.

את מוצאת בן זוג בדיוק ברגע בו מצאת את המרכז של עצמך, כאשר את מצליחה להעריך, אבל באמת להעריך את מי שאת ברגע זה, כאשר את מחוברת לרצונות שלך ממקום נקי שמח ופתוח, הזדמנויות מתחילות להגיע.

כאשר את מחפשת בן זוג,  הדגש שאת צריכה לתת הוא על הדיאלוג שאת מנהלת עם עצמך!
אהבי את עצמך כפי שאת כיום , ברגע זה, לימדי להעריך את הדרך שעברת בחייך, את תכונותייך השונות ומיוחדות, את הדרך שלך לראות את העולם ובן זוג שלו חיכית יהיה קרוב אלייך יותר מתמיד.

אימון אישי – הרצונות שלך

באימון אישי נבצע תהליך של חשיפת רצונות, נבדוק האם הם ריאליים דהיינו מתחשבים במציאות שמקיפה אותך נכון להיום, נבדוק האם ניתן להפגין גמישות רבה יותר באופן ההסתכלות על מציאת גבר. נברר מהם הדברים שכדאי להצמד אליהם בתהליך החיפוש שלך ומה הדברים שרצוי לוותר עליהם.

אני לא רק חושבת על זוגיות אני גם פועלת. לאחר שחקרנו את העתיד הרצוי לך מבחינה זוגית נחזור אחורה לזמן הווה, ונתחיל לבדוק מה יכולות להיות הפעולות הראשונות שעלייך לקיים בכדי להגשים את רצונותייך.

מדובר בפעולות שמכוונות רק כלפי עצמך מתוך ההבנה כי רק כשאת מחוברת לכל אותם כוחות ויופי שיש בך ורק כאשר את בפוקוס אמיתי ובלתי מסוייג למצוא לך גבר , הדמנויות מתחילות להופיע. לא מדובר כאן על מיסטיקה ולא על גורל, אלא על התכוונות אמיתית, החלטיות וידיעה עמוקה מי את .

שגיאות נפוצות בדרך למציאת גבר

נשים רבות מאמינות כי הן חייבות שבגבר שלהן יהיו כל אותם דברים שאין בהן. שתהיינה בו תכונות שיצילו אותן מעצמן ומן העולם. השגיאה הזו נפוצה ופוגעת בנשים שוב ושוב. גם בזוגיות, אתן עולם שלם שיש בו את כל היכולות וגם בתוך הזוגיות אתן מקיימות קשר של אהבה עם עצמכן. קשר בריא מבוסס על שתי ישויות שלמות שמקיימות קשר של הערכה וכבוד קודם כל כלפי עצמן.

אני שולטת בנסיבות חיי

כל אישה בין אם היא מאמינה ובין אם לא, אחראית לגמרי למצבה הזוגי! בידיים שלה הכוח לחולל פריצות דרך בתחום הזוגי, בידיים שלה הכוח לסגל הרגלים חדשים של התיחסות לנושא הגבר בחייה. כל אישה אחראית על עיצוב המציאות סביבה באמצעות מחשבות ומעשים. הכל אפשרי עם התכוונות נכונה (-

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!