מאמנת אישית – תהליך האימון

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

מאמנת אישיתלעיתים, כל מה שאתה צריך היא אוזן קשבת, מישהי שתבין בדיוק מה עובר עליך, בין אם בגיל ההתבגרות ובין אם בשלבים של פיתוח קריירה או הקמת משפחה ואילך.

מאמנת אישית מהווה עבור אותם אנשים אוזן קשבת אשר מובילה במהלך של אימון אישי כמקפצה, כאל מקום של הזדמנות לצאת ממחסומים ומגבלות, מקיבעון משפחתי אשר עוצר אותנו מלהגיע אל המטרות שהצבו לעצמם כבני אדם ולפתוח דלת שהייתה סגורה בפניהם.

למי מתאים מאמנת אישית?

למעשה התשובה לכך היא לכולם, כל אדם אשר חווה משבר או אכזבה, כל אדם אשר מרגיש תסכול מחייו, כל אדם אשר מעוניין להתקדם בחיים, כל אחד שהציב לעצמו מטרות אבל לא הצליח להגיע אליהם – יכול למצוא את הפתרון בדמותה של מאמנת אישית.

אימון אישי מתאים לאלו אשר מעונינים ליצור שינוי בחיים שלהם, אבל לא מצליחים לצלוח את השינוי הזה לבדם. להבדיל מטיפול פסיכולוגי או פסיכותרפי, האימון האישי מתרכז בנקודות החזקות שיש אצל כל אחד ואחד ובעזרתם הוא מוביל אותו צעד אחר צעד לכדי הגשמת המטרות, תוך שחרור מחסומים וקיבעונות והעצמת הביטחון העצמי שלך. תהליך האימון האישי הוא קצר מועד בדרך כלל ונוגע ברגע המכונן של כל אדם ואדם.

יתרונות מאמנת אישית

אימון אישי אשר מתנהלת על ידי מאמנת אישה יכול להתאים לכל אחד ובעיקר לנשים אשר מעונינת במישהי אשר חווה את עצמה כאישה ויכולה להזדהות, להכיר ולדעת בדיוק מה עובר עליה.

מאמנת אישית יכולה לעזור בכל תחומי החיים ולהתמקד בעיקר בפן הנשי של האימון, בין אם מדובר בקונפליקטים של אמהות מול קריירה או אמהות וזוגיות. אלה הן נקודות חשבות שבהן אישה יכולה להיעזר במאמנת אישית.

מאמנת אישית מסייעת לך לעזור לעצמך לממש אותך ולמקד את תהליך האימון במספר תחומים:

תהליך האימון האישי עם מאמנת אישית

תהליך האימון האישי עם המאמנת האישית מתנהל בדרך כלל על בסיס של שיחות שבועיות קצובות בזמן.

במהלך הפגישה הראשונה תתקיים שיחת היכרות ומערך תיאום ציפיות.לאחר מכן נקבעות מטרות היעד אליהם המתאמן או המתאמנת היו רוצים להגיע, כאשר כל שיחת אימון תנחה בעצם את המתאמן אילו פעולות עליו לבצע בכדי להתקדם בדרך אל השגת המטרות.

לרוב, תהליך האימון הוא תהליך קצר אשר מתפרש על פני מספר חודשים, כאשר המטרה היא להגיע אל היעדים שהציב לעצמו המתאמן ולהשיג את המטרות שנקבעו.מאמנת אישית - תהליך

תהליך האימון גורם למתאמן להעצמה אישית, לחוזק, לביטחון עצמי, כאשר על ידי תחושה זו ניתן לקבל החלטות לגבי החיים בצורה הגיונית ולחיות חיים מספקים ומאושרים.

כאשר מחליטים על תהליך אימון עם מאמנת אישית חשוב מאוד כי יווצר קשר של אימון ותקשורת בינאישית טובה.

על כן, כדאי לערוך בירורים ולבדוק בדיוק איזו מאמנת אישית הייתם רוצים עבורכם, שהרי תהליך האימון יצליח רק אם תגלו אמון וביטחון במאמנת האישית שלכם, וכמובן, תאמינו בעצמכן כי השינוי אכן יכול להגיע מבפנים, ולעיתים, כל מה שצריך, הוא אצבע מכוונת, דמות מקשיבה, תומכת ומובילה.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!