פורטל אימון אישי – מהו אימון אישי?

מהו אימון?מהו אימון אישי?

ובכן אימון אישי הוא תחום חדש יחסית, יש בו מן הפסיכולוגיה, אך הוא בנוי על מעשים, ולכן תמיד מוביל לתוצאות בשטח.
אימון אישי עוסק בעתיד הרצוי לכם ורק בעתיד ומסייע להבין טוב יותר כיצד אנו יכולים לעזור לעצמנו. התהליך מתבסס על תרגילי מוח, שיחות ושימוש בכלים לפיתוח תושייה ומוטיבציה.
במסגרת האימון האישי מקבל על עצמו המתאמן משימות שהוא עצמו בחר ואשר יכולות לקדם אותו לעבר המטרות החשובות לו. ובכך החידוש והבשורה!
אימון אישי כשמו כן הוא, הוא מאמן אותך, כלומר חוזר שוב ושוב על דפוסי התנהגות וחשיבה שיכולים לקדם אותך לעבר מקומות שחשובים לך ורק לך.
מסתבר כי רובינו כלל לא עוסקים בלהבין מה אנחנו רוצים, אלא נעים בעולם באופן אוטומאטי מתוך פחדים ואילוצים. רבים האנשים שכלל לא יודעים כיצד להפוך את חייהם למשמעותיים ומספקים ומנהלים את יומם כשהם מאמינים ברעיונות כמו: "אין ברירה", "ככה זה בחיים", "יהיה טוב" ועוד…

אימון אישי ליצירת פוקוס

מאמן אישי יאפשר לכם ליצור פוקוס על הנושאים בחייכם שבהם המצוי עולה על הרצוי ויסייע לכם, לחדד את רצונותיכם האמיתיים, ולמצוא את הדרך המעשיתיוגה להגשמתם.
שימו לב: אימון אישי הוא אינו ייעוץ! מאמן אישי, כלל לא אומר לכם מה עליכם לעשות, אלא מכוון אתכם למצוא את דרכי הפעולה שלכם בכוחות עצמכם, מתוך אמונה מלאה כי כל התשובות מצויות אצלכם ומתוך הבנה כי רק אתם יכולים לעזור לעצמכם.
אם תתרגלו לחשוב כך! הרי שלעולם לא תחושו שאתם חסרי אונים, בעלי מזל רע, תקועים או לוקים בפסימיות.
המאמן האישי יעזור לכם להיפטר מהרגלי חשיבה והתנהגות שאינם משרתים אתכם.
כל אחד מאיתנו בוחר את דרכי הפעולה שלו בעולם, בהתאם לדפוסי המחשבה שלנו, שהם פרי של חינוך, אמונות שצברנו וכמובן מבנה אישיות.
אם נצליח לחשוב אחרת מכפי שאנו תמיד חושבים, הרי שבהכרח נפעל אחרת. וכך זה עובד.
כל פעולה שאנחנו עושים מקורה באמונה כי כך עלינו לפעול, אך מה עושים במקרים בהם אנו חשים תסכול
מתמשך ומאבדים את האמון בעצמנו?
זה בדיוק הזמן לקנות לעצמנו "משקפיים" חדשים, שיעזרו לנו לראות את המציאות קצת אחרת. רק לאחר שנתחיל לראות אחרת, נוכל לפעול אחרת.

אימון אישי הוא תהליך מעשי

מתאמנים! אימון אישי הוא תהליך מעשי, ממש כמו אימון כושר, רק שהפעם האימון הוא למוח. מסתבר כי אם תתרגלו דפוסי חשיבה חדשים במשך 21 יום, הם יצרבו במוחכם ויעלו כאוטומאט.
לא מדובר בשטיפת מוח, אלא בלהתחיל ולחשוב אחרת על מכלול האפשריות העומדות לפניכם.מאמנת אישית - תהליך
אם למשל תגייסו את האמונה כי רק כאשר אתם עושים משהו, קורה משהו, הרי שתהיו יותר מעשיים ולא תשאירו הכל בידי המזל, ולהיפך, אם תאמינו כי העולם הוא מקום אכזר וחסר סיכוי, הרי שלא תעשו הרבה בשביל לדאוג לרווחתכם.
אנשים שמגיעים לאימון אישי, מבקשים בפרק זמן קצר ליצור לעצמם תנאי חיים שיאפשרו את הגשמת הרצונות שלהם. מה הכוונה ב"תנאי חיים" – הכוונה היא להרגלי חשיבה המאפשרים לחיות מתוך שליטה.
אימון אישי הוא אינו "הוקוס פוקוס" אלא תהליך הדורש מאמץ ונחישות כיוון שהוא מודד תוצאות.
רק אנשים שמוכנים לקחת אחריות על חייהם מתאימים לתהליך האימון האישי. אנשים מתחילים תהליך של אימון ממקום של קבלת החלטה נחושה לקדם את עצמם. אנשים שאינם מרגישים כך ולא יוכלו להתאמץ, ולתת מעצמם 100%, אינם בשלים לאימון!
המאמנים האישיים שלכם גם הם אנשים שיודעים לקחת אחריות על החיים שלהם ולכן הם יכולים להיות לעזר לאחרים אז זה הזמן לחפש אימון אישי בישראל
מקווה שעזרתי לכם להבין קצת יותר את הנושא.

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!