מימוש עצמי – מה הייעוד שלי?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

מימוש עצמיהאם מימוש עצמי הוא מותרות? האם רק אנשים בעלי אמצעים מממשים את עצמם? האם מימוש עצמי הוא אפשרות או שאולי חובה? האם אימון אישי למימוש עצמי יועיל לכם להגיע למצב של סיפוק מקסימלי של החיים?

התרבות שאנו חיים בה מעודדת אותנו להיות נאמנים לרצונות שלנו – הסיבה לכך היא שכיום האדם הוא במרכז, ובריאותו הפיזית והנפשית עומדת בראש סדר העדיפויות

אימון אישי – בהירות ההשקפה

מימוש עצמי הוא דרך נוספת להסתכל על בריאות, בריאות על כל צדדיה, מושגת כאשר אנחנו מטפחים את עצמנו, מאזנים את עצמינו ומכניסים לחיינו אלמנטים שמעודדים שמחת חיים ותחושת רווחה.
קשה מאד לחוש בכל הדברים הללו, אם אנו לא מבינים מהם העקרונות הנפשיים והמעשיים שיכולים להוביל אותנו לשם.

בשנים האחרונות אנשים רבים נוהרים לסדנאות, תרפיות ואימונים אישיים על מנת להיות מסוגלים לממש משהו מרכזי בחייהם. תחום זה הפך להיות מרכזי ובעל חשיבות מהותית ועמוקה עבור מטפלים

שורדים בחיים או מנצלים אותם?

על כל אחד מאיתנו לעצור לרגע ממירוץ החיים המורכב והמהיר, ולבדוק האם מה שממלא את שגרת יומו כולל מעשים שמעצימים אותו וגורמים לו תחושת רווחה וסיפוק.

שאלו את עצמכם האם אתם נמצאים במקום העבודה הנכון ביותר עבורכם? האם אתם רק שורדים את מערכת היחסים שלכם? או חווים אותה במלואה?

מימוש עצמי – חובה או בונוס?

שום דבר בחיים הוא אינו חובה, אבל אם נתייחס לרגע לאייכות החיים, נבין כי עלינו להתיחס למימוש עצמי כאילו היא חובה.

אדם שאינו מזכיר בהשקפת העולם שלו את האפשרות לחיות חיים בעלי משמעות,  שימחה וסיפוק, לא יחפש את הדרך לשם, ואולי אף יצדיק את הסבל שהוא חווה בתירוץ:" ככה זה בחיים, אצל כולם זה אותו דבר".

נקודת המוצא באימון אישי למימוש עצמי

לכל אדם קיים ייעוד שאם ידע מהו, לעולם לא יוכל לעשות בחירות לא נכונות בחייו. הנפש שלנו מייצרת המון תשובות מדוייקות לגבי יעודינו בחיים וכעת מה שנותר לעשות הוא, לתת בה אמון!

אדם שנותן אמון בהדרכה הפנימית שלו, הוא אדם שבהכרח מממש את עצמו. חשוב שתבינו כי לכל אחד ייעוד אחר, מימוש עצמי אחר ודרך אחרת להרגיש ולחוות דברים. המשותף לכולם הוא  שהקול הפנימי, הרצון העמוק לעולם לא משקר!

אימון אישי למימוש עצמי

אימון אישי הוא תהליך מעשי בעל מאפיינים פסיכולוגים. אדם שמתחיל אימון, מגלה מהן שאלות שעליו לשאול את עצמו על מנת להבין את רצונותיו עד הסוף, ואת הדרך המעשית להגשמת הרצונות.
בתהליך האימון, מעיזים ומתנתקים מדעותיהם את אחרים על דרך החיים שלנו ומפתחים נאמנות להדרכה הפנימית שבנו.

כל אדם יודע מה עליו לעשות בכדי להיות מאושר ומסופק בחייו, אלא שבמקרים רבים הוא פועל על-פי הנחיות של בני משפחה וחברים, לעיתים הוא מונע רק על-ידי פחדים ולעיתים הוא כלל אינו מודע לאפשרויות שיש בעולם סביבו.

לכן חשוב להיעזר באיש מקצוע שיודע לכוון ולהציע דרך נפשית ומעשית אל עבר המימוש העצמי.

לא משנה מאיזה מצב התחלתי תגיעו לאימון אישי, נקודת ההסתכלות היא על העתיד הרצוי וכיצד אנחנו יכולים להמציא עצמינו מחדש.

העיסוק בעתיד הרצוי, הוא שם המשחק. העתיד הוא נטול בעיות או עומס רגשי, העתיד הוא נקי ואם נתחשב בעיקר בו, נפעל עם הרבה פחות פחדים ואלמנטים מעכבים אחרים.

האם מובטח לי כי באמצעות אימון אישי אמצא את יעודי ואממש את עצמי?

באופן עקרוני, התשובה היא שכן!

מאמן אישי יודע באמצעות שאלות להביא אתכם למודעות מוגברת לגבי הייעוד שלכם. עליכם כמובן מוטלת חובת המעשים ולקיחת האחריות על מימוש התובנות אליהן הגעתם.

שיהיה בהצלחה באימון!

מאת: שרון ברודצקי /מאמנת אישית לחיים

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!