תוכנית הטלוויזיה 'משפחה חורגת'

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

אימון כלכליתוכנית הטלוויזיה "משפחה חורגת" , אשר משודרת בערוץ 2 היא אחת התוכניות המובילות והנצפות ביותר על המרקע. התוכנית, דוקו-ראליטי, עוקבת אחר משפחות אשר נמצאות בקשיים כלכליים, אשר משפיעים על כל מהלך החיים של המשפחה ועל כל אחד מבני הבית.

הקשיים והבעיות שבהן נתונות המשפחות מבהירות לנו כי יש צורך בשינוי מיידי על מנת לעלות על דרך המלך ולהגיע לכדי הצלחה כלכלית, אשר משפיעה באופן ישיר, על האושר ועל הקשר המשפחתי של בני הבית.

השינוי, בצורת אימון אישי, מראה, כיצד במספר צעדים, דיי הגיוניים, ניתן לצמצם את סל ההוצאות המשפחתי, להגדיל את הרווחים ממקורות הפרנסה, ולהוביל את המשפחה לחשיבה ופעולה משותפת כיחידה כלכלית-עצמאית והרמונית.

מהו אימון משפחתי?

אימון משפחתי הינו שיטה של שינוי של הרגלים טבועים –  המקום שבו שינוי באמת יכול להתקיים.
לכאורה, העילה לאימון משפחתי היא משבר כלכלי, אך כשיורדים לעובי הקורה, מגלים כי האמת היא קצת שונה, התחום הכלכלי הוא רק הסימפטומים של התנהלות משפחתית לא נכונה, של קשרי משפחה מעורערים ולא מאוחדים.

משפחה

על כן, יש לעבוד ביחד, לחבור כצוות, יחידה אחת משפחתית, על מנת להגיע לתוצאות משמעותיות אשר משפרות באופן ישיר את כל תחומי החיים המשפחתיים וביניהם, המצב הכלכלי.

משפחה היא עסק לכל דבר, ועל כן יש להתייחס אל העסק הזה כאל גרעין שצריך לטפח על מנת שיצמח ויפרח. כמו שעסקים קטנים צריכים סיוע בהקמה ובתחזוק השוטף, כך גם משפחה.

ההתנהלות צריכה להיות מחושבת, מתאימה לאופי המשפחה כמובן, והכי חשוב, על מנת שבאמת המשפחה תוכל להצליח, היא חייבת להיות מחויבת במאת האחוזים למטרה ואסור לה לסטות ממנה.
המשפחה משרטטת ביחד את העתיד אליו היא רוצה להגיע, ולאחר שהעתיד ברור, היא סוללת את דרכה אל המטרה, צעד אחר צעד, בצורה מחושבת, מכובדת והרמונית.

ממשפחה בחריגה למשפחה מצליחה

קיימים מספר אלמנטים חשובים, אשר ניתן לפעול בהתאם להם בהדרכת המשפחות, כלים אלו, עשויים לעזור לכל משפחה ומשפחה.

  • השלב הראשון הוא שינוי סדר עדיפויות. אם המשפחה הגיעה למצב כלכלי בעייתי, כנראה, שסדר העדיפויות שהן הציבו לעצמם אינו נכון, או אינו מתאים להם.הדבר החשוב ביותר הוא להכין תקציב ולראות מה יותר חשוב, לאן הכסף הולך ואיפה אנחנו בוחרים לבזבז את כספנו. התנהלות נכונה מול הבנק חשובה אף היא.המטרה כאן היא לנסות ולצאת מתוך המחשבתיות המקובעת לעבר דרכים יצירתיות אשר יכולות להציל את המשפחה ממצוקה כלכלית.
  • בשלב השני יש לנהל את הזמן בצורה יעילה. יש לתחום את זמן הפעילות של כל דבר, כמו נושא הקימה בבוקר ואיזה פעילויות יש לעשות בשעות אחר הצהריים. בתחום הזמן נכנס גם אלמנט הילדים, אשר זקוקים לזמן שלהם עם ההורים.
  • בשלב השלישי מגיע נושא האחריות, כאשר על כל אחד מבני המשפחה יש את תחומי האחריות שלו ואת תחומי האחריות המשפחתית.

כאשר המטרות הן ברורות, הכלים נהירים, החשיבה נעשית יצירתית ונעשה שיתוף פעולה בין כל בני המשפחה, החומרים למתכון מוכנים וכל שנותר לעשות הוא לערבב אותם בתוך מהלך החיים השגרתי.

אימון המשפחתי נועד להעביר כל משפחה מיחידה כלכלית כושלת לעסק מצליח – המטרה ללמוד מהי עצמאות כלכלית והיכן המקומות בהם אנחנו יכולים להשתפר, וכיצד ניתן להניע את העסק הזה שנקרא משפחה למקום של הצלחה ואושר.

הבהרה – אתר זה אינו קשור לתוכנית משפחה חורגת ולשיטת האימון הנזכרת בה

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!