עצמאי שכיר – אימון לצמיחת העסק

אם אתם חושבים לפתוח עסק משלכם ועדיין לא בטוחים במידת הצלחתו וחוששים מכישלון, אין צורך לקפוץ ישר למים קרים, כפי שידוע החיפזון הוא לעיתים מתכון לאסון. אם אתם שכירים ומעוניינים בהכנסה נוספת, חברות המעניקות שירות עצמאי שכיר יענו באופן אידיאלי על הצרכים העכשוויים שלכם.

מעמד של עצמאי שכיר נותן אפשרות להעניק שירותים מקצועיים לגורמים שונים מבלי לפתוח עסק ועם הנפקת חשבוניות מס לשכיר.

אין שום צורך לפתוח תיק בביטוח לאומי או במס הכנסה כמו גם חשבון עסקי בבנק, אין צורך לקבל מעמד של עוסק זעיר או מורשה, אלא להירשם אצל אחת מהחברות המעניקות את השירות ( ניתן למצוא אותן גם באינטרנט ) והן כבר ידאגו להוציא לכם חשבוניות מס ולשלם לכם תלוש משכורת.

עצמאי שכיר – איך זה עובד

קודם עליכם להירשם לאחת מחברות עצמאי שכיר, ישנן רבות ועליכם לבחור את האחת הרצויה לכם ויהיה עליכם למלא טפסים עם הפרטים הרלוונטיים.

בכל פעם שתסיימו עבודה מול גורם זה או אחר ותזדקקו להנפיק לו חשבונית, תשלחו לחברה באמצעות הדואר האלקטרוני את הפרטים, הסכום ומהות העבודה והם יוציאו לכם את חשבונית המס המתאימה.

עם סיומו של כל חודש, החברה תספק לכם תלוש משכורת כאשר כל המיסים שלכם כבר שולמו. שירות עצמאי שכיר הינו שירות חוקי לחלוטין, משרד העבודה אפילו ממליץ עליו והוא מנוהל לרוב על ידי רואי חשבון הבקיאים בפרטים.

שירות עצמאי שכיר – למי זה מתאים?

שירות עצמאי שכיר משרת אנשים שונים למטרות שונות. אם אתם למשל יזמים טריים ועדיין לא משופשפים ואינכם יכולים להעריך מראש מהם הסיכויים שלכם להצליח, כדאי שעוד לפני שתפתחו עסק שאין לכם שום אינדיקציה בקשר אליו, תעברו אימון עסקי שיכשיר אתכם בתחום ויתן לכם כלים לניהול העסק, או תרשמו לאחת מחברות עצמאי שכיר ותראו כיצד אתם מתקדמים והיכן אתם עומדים ללא כאבי ראש מיותרים.

שירות עצמאי שכיר גם מתאים לפרילנסרים בתחומים שונים – מעצבי אתרים לאינטרנט, בוני אתרים, אנשי שיווק וקופירייטרים, מעצבים גראפיים ועוד.  גם אנשים שיש להם עבודה קבועה ובטוחה ומעוניינים בהכנסה נוספת צדדית, שירות עצמאי שכיר מיועד בשבילם.

עצמאי שכיר – יתרונות

לשירות עצמאי שכיר כמה יתרונות מהותיים ובולטים: שירות זה איננו כולל סיכונים כגון אלה שישנם בפתיחת עסק ובמיוחד בעסק כושל שמצריך את סגירתו עם כל ההליכים והבירוקרטיה הכרוכה בכך.

באמצעות השירות תתנסו בעבודה עצמאית ותבדקו את התנהלותכם וכמות העבודה שתקבלו, כך שתהיה לכם יותר אינדיקציה ומושג בנידון. לא הצלחתם? פשוט תפסיקו את השירות, אין יותר קל מזה.

אם נחשוב רגע על עניין העלויות, מדובר על עלות נמוכה למדי –  לרוב תשלמו לחברה המעניקה שירות של עצמאי שכיר חמישה אחוז מכלל הרווחים שלכם וזה הרבה פחות ממה שתצטרכו לשלם לאנשי מקצוע כאשר יהיה לכם עסק משלכם, פשוט אין שום צורך בשלב זה ברואה חשבון.

אם כבר מדברים על רואי חשבון, הם אלה שיספקו לכם את השירות של עצמאי שכיר ובשל מקצועיותם בתחום הם יסייעו לכם להרוויח  גם כמה שיותר .

עצמאי שכיר – חסרונות

תאלצו לעמול קשה בשביל למצוא חסרונות מהותיים. אולי בשל העובדה שאתם עדיין לא עצמאיים באמת כפי שרציתם מלכתחילה ולמעשה עובדים כשכירים בשביל מישהו אחר, אך מדובר על נושא שמצריך סבלנות ובבוא היום גם הוא יגיע.

עוד נושא שיכול להוות חיסרון הוא מתן חמישה אחוז מהרווחים שלכם לחברה. כשחושבים על זה לעומק, מדובר בעצם על סכום זניח.

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!