קורס כתיבה יוצרת

קורס כתיבהתמיד ידעתם כי יש בכם כשרון להביע את עצמכם בכתב, אך לא ידעתם כיצד לכוונו ולהביע את עצמכם באופן מושלם? חוששים מביקורות על הכתיבה שלכם? זקוקים לליטוש? אם כן קורס כתיבה או למען הדיוק, קורס כתיבה יוצרת הוא הקורס אליו עליכם לפנות.

קורס כתיבה יוצרת נותן כלים מעשיים ותיאורטיים  על מנת לסייע לכשרון הזה שלכם ולעודד את היצירתיות שלכם על מנת לבטאה בכתב באופן הטוב ביותר עבורכם.

קורס כתיבה יסייע ללטש את אותו הכשרון הגלום בך, הקורס יקנה לך כלים לכתיבה נכונה ורהוטה.

מטרת קורס זה:

  • הקניית כלים, טכניקות ומיומנויות כתיבה
  • סיוע בבניית הביטחון העצמי בעת ההבעה בכתב על מנת להוציא הכשרון אל הפועל
  • כתיבה תעזור לך להתבטא ותסייע לשיפור התדמית האישית
  • פיתוח יכולת החיבור אל העצמי על מנת לפתוח את היצירתיות ולתת לכתיבה לזרום חופשי
  • מתן כלים להתמודדות עם החשיפה, אשר היא מנת חלקו של פרסום כתב יד כלשהו, באשר הוא.
  • התמודדות עם ביקורות על הכתיבה, חיוביות ושליליות כאחד לימוד כללי מסגרת לסגנונות כתיבה שונים וסיגול סגנון כתיבה אישי
  • תרגולי כתיבה שונים, הכוללים, כתיבה של יומן אישי, של מכתבים, כתיבה של חד שיח ודו שיח, שימוש בגופים השונים, חיבורי משלים, כתיבה אינטואיטיבית ועוד.
  • מושגים מקצועיים בספרות, כגון: עלילה, סיפור מסגרת, בניית דמות כדומה.
  • סיגול חשיבה ברמה ביקורתית

קורס הכתיבה מיועד עבור כל אדם אשר מעוניין לשפר את התקשורת האישית שלו וגם עבור כל אחד אשר מעוניין לכתוב אך מעולם לא התנסה בזאת וחושש להתחיל ללא יד מכוונת. הקורס  ילטש את הכשרון בטבוע בך .

מידע שימושי על קורסי כתיבה

היתרון בקורס זה הוא שאין בו הגבלה לבעלי מקצוע שונים, הדלת פתוחה בעבור כל אדם, בין אם עוסק הוא בתחום ובין אם לא, אך מחפש תחביב מספק ומשחרר מלחצי היומיום.כתיבה

אורך קורס כתיבה משתנה בהתאם למסגרת אליה נרשמים והוא יכול לנוע בין שבועות, חודשים ואף שנה ויותר, שוב, תלוי בהיקף הקורס ובחומר הנלמד. בהתאם לכך, גם מחיר הקורס עלול לנוע בין מאות שקלים למעל אלף שקלים, בהתאם לתכני הקורס ומשכו.

במהלך הקורס יתרגלו המשתתפים בו כתיבה בסגנונות שונים, כגון: כתיבת פרוזה, כתיבה עיתונאית, כתיבת תסריט ועוד ויתנסו בהקראות אל מול קהל משתתפים האחרים גם לצורך קבלת ההשתחררות והחשיפה של התכנים, שהיא חלק בלתי נפרד מכל העניין וגם על מנת לדעת לקבל ביקורת בונה ככל שתהיה, מבלי להיעלב, אלא רק לצמוח ממנה.

קורס כתיבה יוצרת הוא ההבדל ה"קטן" שבין כתיבה אינטואיטיבית נטו, המסתמכת על כשרון ולד בלבד ובין כתיבה מקצועית, הפונה לקהל רחב יותר ולא רק למגירה, המניבה מעצמה תוצאות מקסימליות הגוררות ביקורות נלהבות יותר או פחות, אך המתייחסות לכתיבה ברצונית ולא כאל כתיבה חובבנית.

מקומות לימוד הקורס:

לימודי כתיבה וצרת ניתן ללמוד במקומות רבים כגון: האוניברסיטה הפתוחה-השלוחה ללימודי חוץ, בית הספר "קאמרה אובסקורה", מכללת לוינסקי, מכללת "מנשר" לאומנות, בית ברל (המשלב גם לימודי כתיבה יוצרת באנגלית ובעברית) ועוד.

כמו כן ישנם חוגים פרטיים וקטנים, המציעים קורסי כתיבה יוצרת בהיקף קטן הרבה יותר וכן אתרי אינטרנט, המציעים קורסים און ליין ללא תשלום בזמן הפנוי. קורסי האינטרנט הללו יכולים להיות תחליף מושלם לקורסים הקטנים והפחות מעמיקים, אך כלל לא לקורסים המקצועיים בעלי הידע המקיף והכלים הנרחבים להעשיר את הכשרון הנהדר המולד הזה.

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!