אימון אישי להתמודדות עם ליקויי למידה

בעלי לקויות למידהאימון אישי עוסק ביצירת תנאים חדשים וטובים להתמודדות עם החיים. האימון מתאים לכל גיל ולכל מצב בחיים בו יש מקום לשינוי.

אימון אישי לשיפור יכולות למידה מסייע לאנשים הזקוקים לכלים שיאפשרו להם גישה נוחה וטובה יותר לכל חומר לימודי ומידע מורכב בו יתקלו בחייהם.

כמו כן ניתן למצוא אימון אישי לילדים בו המאמן האישי עובד על כל הטכניקות ללימוד, ומעניק לילד כלים להתמודד עם קריאת מסה של חומר, וכלים להתמודדות רגשית נכונה עם כל הנושאים החובקים את עולם הלימודים ועוד.

מה עושה אימון אישי לאדם בעל לקויי למידה?

אדם שעבר אימון אישי מסוג זה יכול לעמוד בדרישות גבוהות של לימודים הן מבחינה מעשית והן מבחינה ריגשית.

אימון אישי להתמודדות עם ליקויי למידה, מאפשר מעבר חלק ממצב בו אתם נדרשים לתמיכה רבה ואינטנסיבית, לעבר מצב חדש בו אתם מסוגלים להתמודד בעצמכם עם הקשיים בהם נתקלתם. אימון אישי לנערים ונערות מתבגרים חשוב אף יותר, כיוון שהוא נותן לבני הנוער כלים להתמודדות עם הקשיים בתקופת בית הספר וגיל ההתבגרות.
אימון אישי מדבר על שינוי דפוסי חשיבה – אדם מתחיל להתמודד עם בעייה מתוך הסתכלות חדשה עליה. הוא עוזב בצד את ההקלות שלמד לגייס לטובתו, עוזב את הנוחות שבלהתנצל על מצבו, ואינו רואה במשימה שלפניו מכשול.

אימון אישי – מפסיקים להיות תלויים באחרים

התמודדות עם ליקויי למידה היא גם התמודדות עם פתרון דילמות. אנשים הסובלים מכך פונים לעזרת משפחתם וחבריהם ולומדים לפתח בכך תלות!

תלות היא מצב מסוכן שקל מאד להתרגל אליו, לטווח הקצר תלות עוזרת אבל היא מקבעת תחושות של חוסר אונים וחוסר בטחון .

אימון אישי מאפשר לכם גישה נוחה לעבר התושייה והכוחות שלכם, אלו שאולי שכחתם כי הן קיימים בכם. אתם לומדים לסמוך על החכמה הטבעית שלכם, ונעשים בטוחים יותר בדרכים בהן אתם בוחרים. ביטחונכם העצמי עולה ועוזר לכם גם בתחומים אחרים בחיים.

אימון אישי מסייע לכם לתפקד באופו עצמאי, מתוך שליטה מוחלטת בתוצאות. אתם מתאמנים על יצירת דרכים חדשות להתארגנות, דרכים חדשות להתמודדות עם עמידה בלוחות זמנים, ודרכים חדשות להתמודדות עם עומס רגשי המתלווה לתהליך הלמידה.

תקשורת חדשה עם הסביבה

אנשים רבים הסובלים מליקויי למידה אינם מצליחים להסביר את עצמם נכון לאדם העומד מולם ( מורה, מפקד בצבא, מנהל בעבודה בני זוג וכו') מצב כזה יכול לגרום לאי הבנות ולמצבים רגשיים קשים המתלווים לכך. האימון האישי מראה לכם את הדרכים ליצירת דיאלוג מוצלח עם הסובבים אתכם.

אתם מתרגלים כיצד לנהל שיחה מתוך תחושת נינוחות המאפשרת ריכוז טוב יותר, והבעה עצמית ברורה יותר.

לעיתים אתם חשים כי קשה לכם לעבד במהירות אינפורמציות שאתם מקבלים מאנשים- גם כאן מסייע לכם האימון אישי. אתם מפתחים שיטות שיחה המאפשרות לכם לקבל את המידע החשוב לכם בדרך ברורה וקצרה יותר. אתם למדים כיצד לחזור במהירות למצב של ריכוז וכיצד לזכור טוב יותר ולאורך זמן את שנאמר לכם.

מפסיקים להרגיש אשמים ונבוכים

דימוי עצמי נמוך ותחושות של אשם ובושה הם מאפיינים בולטים אצל אנשים בעלי לקויי למידה.
אימון אישי בנושא מתרגל אתכם התייחסות חדשה לעצמכם . אתם לומדים כיצד לפנות אל עצמכם בגישה אחרת. מתאמנים ביצירת חווית המעצימות את תחושת הגאווה והכוחות שבכם. הקשיים שאתם חווים הם רק קשיים ואינם עוד מרכיב באישיותכם.

אימון אישי מעניק לכם הזדמנות נפלאה להפוך את הקשיים לכם להזדמנות ומבוסס על שיחות, תרגילי מוח ופעילויות מעצימות אחרות.

הטכניון מציע לימודי אימון אישי עם התמחות בהפרעות קשב וריכוז.

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!