אימון אישי לעיצוב התדמית

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

שיפור תדמיתהאם שאלתם את עצמכם מהי תדמית? ממה היא מורכבת? ולשם מה היא חשובה?

ובכן, תדמית היא מכלול הדברים שאתם משדרים לאחרים בכל רגע נתון.

הדרך בה אתם בוחרים להתלבש, סגנון הדיבור שלכם ושפת גופכם, כל אלו הם שיוצרים את תדמיתנו.

בתור יצורים חברתיים שנמצאים בקשר עם אנשים רבים שיכולים להשפיע ישירות על גורלנו הכלכלי, הזוגי והחברתי, חשוב שנלמד לדעת מה יש להבליט, שנכיר מינונים נכונים של שימוש בהומור, גאווה, פאסיביות , אגרסיביות וכו'.

חשוב שנבין קצת יותר לעומק, כיצד מפענח הזולת את האופן בו אנו מציגים עצמנו וכיצד נוכל ליצור לעצמנו תדמית חיובית, שתשרת אותנו תמיד.

לא כולנו זקוקים לשיפורי תדמית, אלא רק אנשים שחשים כי יש משהו לא נכון בייצוגיות שלהם, משהו שפוגע בהם בדרך זו או אחרת.

מהו אימון אישי לשיפור התדמית?

אימון אישי לשיפור תדמית, יסייע לכם למצוא בכוחות עצמם את הדרך הנכונה ביותר להשבחת התדמית האישית שלכם. כאשר תפגשו עם מאמן אישי תתחילו בתהליך של התמקדות בכל המקומות בהם אתם נתקלים בבעיה שקשורה לתדמית ותתרגלו את מכלול האופנים לשיפור המצב!

אימון אישי כפי שציינתי הוא תרגול, הוא מתחיל בסדרות של שאלות המסייעות למאמן/ת להבין באופן מדויק מהן הבעיות שצצות שוב ושוב, ממשיך דרך מציאת דרכים בדרך לטרנספורמציה המיוחלת ומסתיים כאשר הצלחתם לערוך שינויים בדפוסי ההתנהגות והחשיבה שהגבילו אתכם.

הכל למעשה מתחיל בתדמית

אנחנו מתלבשים כפי שהיינו רוצים לראות את עצמנו. מנהלים תקשורת מילולית עם הזולת, בהתאם לדרך בה אנו מאמינים כי אנשים תופשים אותנו, מחפשים אחר עבודה שמתאימה לתדמית אותה אנו מבקשים ליצור לעצמנו ואצל אחרים, תרים אחר זוגיות שמתאימה לדרך בה אנו מעריכים את עצמנו.

תדמית אם כן היא הפנים והעור של אישיותנו ונעוצה עמוק בתוך ההערכה העצמית שלנו.

אימון אישי לשיפור התדמית האישית דומה קצת לבחירת לוגו לחברה.

תדמית אמורה להשאיר רושם על אחרים, לעורר תגובות פסיכולוגיות שבעקבותן נפתחות לכם דלתות והזדמנויות. יש ליצור מוקדי משיכה ויזואליים ומילוליים על מנת לעורר אצל הזולת תגובות רצויות.

אימון אישי – על תדמית אישית ודיבור

תדמית אנו מעבירים גם בתכנים שלנו, כלומר באמצעות הנושאים עליהם אנו בוחרים לדבר. בחירת מילים וניסוחים היא קריטית, מכוון שהיא מספרת עליכם המון! הזולת לא עורך פשרות בתחום הזה, הוא תמיד נמצא במקום של שפיטה – זו המציאות לצערי, ועם זה יש להתמודד.

אימון אישי לשיפור התדמית, מתרגל אתכם עריכה מחדש של מכלול ההשפעות שאתם יוצרים על הזולת, ומתחיל בתרגילי חשיבה חדשה על עצמכם. מדוע דווקא על עצמכם?

ובכן, הערכה עצמית איתנה היא המפתח לכל השינויים המיוחלים. כשאנו בעלי הערכה עצמית חיובית ואיתנה אנו מקיימים דיאלוג נכון עם עצמנו ועם העולם!

אימון אישי לשיפור תדמית, הוא תהליך מעשי מה שהופך אותו לאופטימי במיוחד. האימון עובד באופן ממוקד מטרות ובזה כוחו.

במסגרת האימון האישי תתרגלו סוגי דיאלוג חדשים עם עצמכם ועם אחרים, תערכו סדרת ויתורים על דפוסי התנהגות שפוגעים בכם בדרך זו אחרת, ובעיקר תבינו טוב יותר, כיצד ניתן לייצר תדמית מקדמת.

שינוי תדמית, כלל לא מדבר על  שינוי האישיות שלכם או האמת שלכם, אלא מחדד מעצים ומשביח את היכולות והפוטנציאל שתמיד היו קיימים בכם. אתם לומדים כיצד ניתן להתאים את המראה והדיבור לסיטואציות שונות, כלומר, אתם מעצבים מחדש את ה"אני" הוויזואלי והתקשורתי שלכם.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!