אימון אישי – בשיטת שרון ברודצקי

אימון אישי

אימון אישי כפי שרובכם וודאי יודעים, הוא כלי המסייע במצבי חיים בהם אנו חשים כי יש צורך בשינוי, בהתקדמות, ואף בפריצת דרך. אנשים מגיעים לאימון האישי בזמנים בהם המצוי עולה על הרצוי, לעיתים מלווים מקומות אלו בתחושות של תקיעות, של אנרגיה ירודה ולעיתים אף בתחושות ייאוש קשות.

אימון אישי – שחרור העבר

אימון אישי מתמקד בעתיד הרצוי לכם ומאפשר לכם להתנתק לרגע מכל המשא הכבד של בעיות העבר שלכם: עול הטראומות, ניסיון העבר ההקשה אולי וזיכרונות קשים שרודפים אתכם הם אלו שבדרך כלל מגדירים אתכם בעיני עצמכם!

אנשים נוהגים באופן טבעי לשאת איתם את דרמות חייהם כאילו הן אלו שמאפיינות את אישיותם.
האחיזה החזקה והעיקשת הזו בתחושות שליוו חוויות חיים קשות היא שמונעת למעשה את היכולת לראות את האפשרויות הגלומות בעתיד.

עד להתחלת האימון האישי אנשים חשים כי חייהם מלאי רגעי קורבנות, עוולות , ומערכות מתישות וכי על הקרקע הזו צריך להתחיל ולבצע שיקום ופריצת דרך חיובית המלוות בשמחת יצירה וחיים.

אימון אישי – הצורך בשינוי נקודות המבט!

עלינו להבין כי כל אותן חוויות חיים לא נעימות ואולי אף טראומטיות, הן אלו שמאפשרות לנו להתחיל לצמוח. הן אלו שבלעדיהן לא הייתה בנו הרגישות, החכמה והתושייה שיש בנו כעת. אותם רגעים קשים הם אלו שאפשרו לנו להבין את העולם בדרך מיוחדת ושונה אולי מאחרים. הן אלו שהפכו אותנו לאותם אנשים מיוחדים וחד פעמיים שרק אנחנו יכולים להיות.

חווית החיים הון אלו שמפנות לנו מקום מיוחד עבורנו – מקום שאחר לעולם לא יוכל למלא!גבר מחייך

אימון אישי עוסק בהפיכת התחושות הקשות לאפשרות מעשית לצמיחה, לחומר ואף ולכוון בחיים!
כל שנותר הוא להיפטר מהדרמות המתלוות לאותם סיפורים.

הדרמה שאנו יוצרים, היא הסיפור שאנו מספרים לעצמנו שוב ושוב בכדי להרגיש כי אנו צודקים וכי אנו נמצאים בנקודות שפל בחיינו תודות להורינו שהפגינו כלפינו חוסר רגישות, תודות לאנשים שסמכנו עליהם ובגדו בנו וכד'.

הוויתור על תחושת העוול מאפשר את לקיחת האחריות על מה שיקרה לנו!

הוויתור על הדרמה שלנו, הווא שמאפשר להתמקד ביכולות שלנו, אלו שבלעדי נסיבות החיים הקשות אולי לא היו עולות על פני השטח.

אימון אישי בשיטה זו מאמן אתכם להיות מסוגלים לחוש תחושות של כוח על פני תחושות של קורבנות, אתם אינכם חייבים לשאת על גבכם את עוולות העבר שכן הן אינן מאפיינות את יכולותיכם האמיתיות. עיסוק בעוולות רק מנציח את תחושות הקטנות וחוסר היכולת.

האימון מאפשר לכם לחשוב ולעשות דברים שמקורם בוויתור על תחושות רעות מתוך ההבנה כי מאחורי כל חוויית חיים כזו עומדת אישיות שהיא רבת כוח, שכן היא הצליחה לשרוד את הקושי, הצליחה לגייס עצמה לטובת שיפור המצב – וכאן טמון הכוח האמיתי.

יש לשוב ולהיזכר באותו הכוח, לשוב ולהבין כי לא נלקח מאיתנו דבר אלא נוסף משהו לתושייה ולמורכבות היפה שבנו!

אימון אישי – השקפת עולם מתאימה

כל אופני ההתייחסות שלנו לעצמנו ולעולם מסביבנו, מקורו בהשקפת עולמינו. השקפת העולם היא נקודת המוצא, היא המשקפים שבאמצעותם אנו מחליטים מה טוב, מה רע, מה מוסרי, מה בריא , מה אפשרי, מה כדאי, היכן יש סיכוי, היכן הכל אבוד וכו'.

אנשים רבים מפתחים השקפת עולם שאינה מאפשרת להתפתח! אינה מאפשרת להסתכל על המציאות ולראות בה מקום אפשרי, מקום עם הזדמנויות, מקום שתמיד חלה בו תנועה.

שינוי השקפת עולם תלוי באופן בו אתם מספרים את סיפורכם! סיפור חיים ניתן לספר באופנים רבים ואת זה אתם בוודאי יודעים.

אימון אישי מסייע לכם ליצור השקפת עולם איתנה, מאפשרת, סלחנית גמישה ופתוחה שתהווה עבורכם כלי התמודדות עם כל מצב ולכל החיים!

אתם אלו שמחליטים כיצד להתחיל ולראות דברים, כיצד לפרשם, ואתם אלו שמחליטים באיזו דרך לבחור על –מנת להיות מסוגלים לחוש תמיד, כי אין סיבה להיתפס לתחושות רעות או ייאוש וכי שמירה על תנועתיות ודינאמיות היא המפתח לחיים שמחים, אפשריים ואופטימיים!

בהצלחה.

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!