אימון אישי ליצירת היום שלנו

יום חדשהשעה שבע בבוקר. צלצול השעון מעיר אותנו, אנחנו קמים במהירות מהמיטה וכבר חושבים על היום שעומד לעבור עלינו.

הלחצים כבר מתחילים להיערם, אנחנו עדיין עייפים מהשינה, עדיין קצת מבולבלים וכבר מתחילים לחוש בעצבנות.

בראשינו עוברות מחשבות על הפקקים בדרך, על העבודה שמחכה לנו, על הריב שהיה לנו אתמול עם בן או בת הזוג, על הכסף שאין ובכדי לברוח קצת מעצמנו אנו מדליקים רדיו ומקשיבים לתכנית בוקר נבחנית ומעצבנת בענייני אקטואליה.

רגע אחד חברים, יש גם דרך אחרת להתחיל את היום שלכם. האופן בו אנו בוחרים להתחיל את היום, הוא שישפיע על המשך היום. המחשבות שאנו מזינים בהן את מוחנו הן שישפיעו על מצבינו הנפשי ועל אופן ההתמודדות שלנו עם העולם, השגרה שאנו רגילים אליה, אינה תמיד הדרך הנכונה עבורנו להתחיל את היום.

אם תחשבו על כך לרגע תגלו שאף אחד לא קבע מהם הטקסים ומהן הפעולות שעליכם לעשות בכל בוקר. דרך ההתנהלות שלכם היא לעיתים חסרת ביקורת- אתם עושים דברים בלי לחשוב לרגע… אולי יש דרך אחרת? אולי לי מתאימה שיטה אחרת בה אפתח את היום שלי. הגיע הזמן לעצור ולהבין כי יש ביכולתנו ליצור לעצמנו את היום שלנו.

הבוקר הוא הזמנה – הוא קורא לכם לקבל החלטות חדשות.

הבוקר הוא דף חלק! אתם אלו שתמלאו אותו, ניתן לצקת לתוכו מחשבות, הרגשות ורוגע פנימי!

אימון אישי ליצירת היום שלנו – כיצד זה קורה?

אימון אישי מתחיל בהגדרה מדויקת ככל הניתן של הרצון שלנו. רק כאשר מצליחים להגדיר את סוג היום שאנו רוצים ליצור נוכל להתחיל ולמצוא דרכים למימושו.

לאחר שעושים סדר במחשבות וברגשות סוערים, מתחילים לבדוק באיזה אופן אנו מזינים את המחשבות ומהן תבניות ההתנהגות שלנו.

אימון אישי מאפשר לכם לראות טוב יותר את מערכת האוטומאטיים שלכם, כלומר את אותם דברים שאתם תמיד עושים ושלא בהכרח משרתים אתכם ( אולי אפילו גורמים לכם נזק)אימון אישי

אימון אישי ליצירת היום, מקנה לכם כלים המסייעים לכם לשלוט באופן בריא יותר על איכות היום שלכם. באמצעות סדרה של שאלות אותן שואל המאמן האישי,  אתם נחשפים לכל אותם המקומות בהם יש לחולל שינוי בהרגלים.

אימון אישי מסייע לכם ליצור דיאלוג רגשי חדש עם עצמכם ועם העולם סביבכם. באמצעות יצירת השקפת עולם חדשה, באמצעות תרגול של מעשים שיתמכו במחשבות חיוביות ובתחושה כללית של כוח ואופטימיות, אתם מתחילים ליצור במוח שינויים שיהפכו את ההרגשות הללו לדומיננטיות יותר. הגוף ובעיקר המחשבה מתרגלים לרצות שהיום שלכם יראה כך ולא כך.

אימון אישי ליצירת היום שלכם משפיע למעשה על שגרת חייכם באופן כללי, כיוון שהוא מאפשר לכם ליצור את המערכת הרגשית ואת צורות המחשבה שעושות אתכם חסד.

אימון אישי – עשיית שינוי

אנשים רבים מפחדים משינוי ולכן יעדיפו לחיות בתוך שגרת בוקר שאין בה אלמנטים מחיים ומרגיעים.
מדוע? כיוון שאנשים אוהבים מסגרות. הם אוהבים את המוכר והידוע וכל מה שחורג מכך גורם להם לצאת מאזורי הנוחות שלהם- ומי רוצה לצאת מאזורי הנוחות שלו?

אימון אישי מזמין אותנו לוותר לרגע על הנוחות לטובת השינוי. הוא מראה לנו שהרגלים ומסורות הם לא תמיד התשובה, ושיש עוד דרכים לחיות.

חשבו על כך לרגע…..האם בכל העולם מקיימים בדיוק אותה שגרת חיים? האם כל האנשים חייבים לעשות את אותם טקסים בבוקר? לשתות קפה, לקרוא עיתון ולהיות בלחץ?
אנו רגילים להזין את עצמנו ברעלים פיזיים ונפשיים, אנחנו יודעים כי אנו מנהלים חיים בלתי בריאים אבל משום מה מקדשים ושמרים על כך בקנאות.

באמצעות עבודה נכונה, יסייע האימון האישי ליצור אם הבוקר הייחודי שלכם , אותו בוקר המכיל בתוכו את כל יסודות הכוח וההרגשה הטובה שילוו אתכם במהלך היום.

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!