אימון אישי ליצירת התחלות חדשות

התחלות חדשותאימון אישי עוסק בעתיד הרצוי אותו אנו מבקשים להשיג. בתהליך אנו לומדים לוותר על צורות מחשבה והתנהגויות שאינן משרתות אותנו יותר ומתרגלים גישות חדשות במקומן.

אימון אישי עוסק ביצירת התחלות מסוגי שונים

אנו מתחילים בחשיבה ממוקדת על עתידנו, מתחילים ביצירת אפשרויות חדשות, מתחילים לחשוב באופן שונה, מתחילים להפסיק לפחד מהשנוי ומתחילים לוותר על הנוחות לטובת ההגשמה האמיתית שלנו.

מהו אימון אישי ליצירת התחלות?

אימון אישי ליצירת התחלות מאמן אתכם להיות מסוגלים להתחיל תהליכים חדשים, מעניק לכם כלים להתמודדות עם אי הוודאות המלווה את ההתחלה, מאמן אתכם להיות מסוגלים להיות פתוחים וגמישים כלפי רעיונות ואנשים ובעיקר מאמן אתכם להיות מסוגלים להניע תהליכים חדשים.

התחלות קשורות לכל תחום בחיים:

  • אנחנו מתחילים קשרים זוגיים
  • מתחילים בעבודה חדשה
  • מתחילים להיות הורים
  • מתחילים לטפל בעצמנו וכו' – הכל קשור להתחלות.

למה ההתחלות כל כך חשובות?

משום שהתחלות חדשות חייבות לקרות ממקום בריא, נכון  ומתוך רצון אמיתי. התחלות חדשות חייבות להיות פעולה שקל לנו לבצע מכיוון שאנו יודעים כיצד לגשת אליה.

אימון אישי בתחום זה, יוצר יחד אתכם השקפת עולם שתומכת ומאפשרת יצירת ההתחלות חדשות שיכולות להיטיב אתכם.

אימון אישי – לשחרר תקיעות

אחת התחושות הרווחות ביותר בקרב מתאמנים היא תחושת התקיעות. אנשים מגיעים למצב בו לא מתקיימת תנועה, נגמרת התושייה, ונגמרים הכוחות.

אימון אישי ליצירת התחלות מאמן אתכם להיות דינאמיים, להיות מסוגלים להטעין את עצמכם באנרגיות המאפשרות תזוזה, שליטה והתקדמות.

כאשר אתם חשים תקועים, אתם זקוקים לתחושות מחיות כמו שמחת חיים, אופטימיות, מוטיבציה אך ייתכן כי אתם אינכם מבינים כיצד ניתן לעשות זאת.

חוסר האונים שאתם חשים קשור הרבה לחוסר האנרגיה שלכם, וחוסר האנרגיה נובע פעמים רבות מהשקפת עולם שלא מצליחה לקדם אתכם. כאן נכנס לפעולה האימון האישי ומסייע לכם לעזור לעצמכם!

"אני מתחיל ל…. משמע יש לי מטרה!

עלינו ללמוד כיצד להגדיר לעצמנו את ההתחלות הרצויות לנו- ההגדרה היא הבנת המטרה! וללא מטרה אי אפשר להתקדם. ככל שהמטרות ברורות לנו יותר, כך קל לנו לפעול למענן. מטרה היא הצעד הראשון, אך יש לדעת לתחזק אותה כך שלא תאבד מהריגוש שבה, מהאופטימיות ורוח המוטיבציה.
אימון אישי עוזר להתחיל ולקבוע עבורכם מטרות שהן ריאליות וברות השגה.

אימון אישי – חייבים אמונה

קשה לנו לפעול אם אנחנו לא מאמינים בדרך שלנו, קשה לנו להתחיל דברים שאנו לא מרגישים שהם יכולים באמת לקדם אותנו.

הסתכלות נכונה על המטרה תמלא אותנו בכוחות אמיתיים שיחזיקו לאורך זמן.
אימון אישי עוזר לכם לפתח השקפת עולם שתהיה עבורכם המצפן שיראה לכם את מה שאפשרי ומה ניתן לעשות בכדי להתקדם ולהגשים דברים.

השקפת עולם איתנה בדרך שלכם היא הדלק האמיתי לכל מעשה שתעשו. היא האנרגיה מאחורי הפעולה.

אימון אישי להתחלות חדשות הוא כלי שיסייע לכם בכל תחום ושלב בחייכם. כאשר אתם מיומנים להתחיל דברים, אתם ניגשים אליהם בקלות רבה יותר. כאשר יש לכם אמונה בדרככם, יש לכם רוח גבית לאורך כל הדרך החדשה שבחרתם לכם. אימון אישי להתחלות מתאים לכל אחד ולכל שלב בחיים!

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!