אימון אישי בנושא מחשבות טורדניות

מחשבות טורדניותלמה אנחנו חושבים כל כך הרבה? הטבע האנושי הוא לעבוד "שעות נוספות" בכל הנוגע למחשבות על החיים! אנשים עסוקים במחשבות למן הרגע שהתעוררו ועד לרגע כניסתם לשינה.
במיומנות החשיבה האינסופית הזו צריך לדעת לשלוט ומדוע?

חשיבה יכולה להיות בעלת צדדים שליליים וכמעט הרסניים אם רובה מוקדשת לחשיבה על עוולות של אחרים כלפינו, אי צדק, רוע טפשות וכיוצ"ב.

ומאידך יכולה להיות מקדמת, חיובית ומרגיעה!

שאלו את עצמכם את השאלה הבאה: כמה מהמחשבות שאני חושב במהלך היום הן שליליות וקשורות לאנשים אחרים ולא לעצמי? אם תשובתכם היא שרובן, הרי שיש להבין מדוע.

להתווכח עם המציאות

הסיבה לכך היא שאתם עסוקים כל כך במחשבות טורדניות היא שאתם אינכם מפסיקים להתווכח עם המציאות! משמעות הדבר היא שאתם כאילו מתקנים את המציאות הקשה סביבכם באמצעות מחשבות עליה. אתם מנסים לתקן את העולם באמצעות העברת ביקורת עליו, באמצעות פרשנות, דמיונות ועוד.

התווכחות עם המציאות ואי קבלתה כפי שהיא הם המקור לתחושות חוסר ביטחון, חרדתיות ותחושות קשות. קבלו את המציאות קשה ככל שתהיה כפי שהיא. אין הדבר אומר שתהפכו להיות אדישים, או טיפשים. משמעות הדבר היא שתעסקו יותר בעצמכם, בפתרון הבעיות שאתם ניצבים בפניהן ולא במחשבות על אחרים.

העולם ימשיך להתנהל שפי שהוא בין אם תחשבו על כך ובין אם לא. לכן עשו משהו בשביל עצמכם, בשביל ההתפתחות שלכם, בשביל הרגשתכם הטובה וכדומה.

אתם מעמיסים על עצמכם מעמסה רגשית רבה של מחשבות על תיקון המציאות בה אתם חיים ושוכחים לגמרי מעצמכם!

מה אני יכול לעשות?

אימון אישי, הוא תהליך מעניין בו אתם לומדים לזהות את המקומות הקשים אליהם אתם נוהגים "ליפול", כלומר מפתחים מודעות מפוקסת ובהירה לגבי אופן התנהלות החשיבה שלכם, מקבלים כלים המאפשרים לכם מציאת חלופות למחשבות המתווכחות עם המציאות, ובונים תשתית רגשית בריאה יותר המאפשרת לכם שקט נפשי והרגשה מאוזנת יותר.

אימון אישי עוסק במינוני ההתייחסות הלא נכונה כלפי עצמנו- הוא מציף את המקומות בהם אנחנו נוהגים לגרום לעצמנו נזק מבלי שהבנו אנו עושים זאת. הוא מאפשר לנו למצוא פתרונות חלופיים וליצור התנהגות חדשה ובריאה.

האימון האישי נשען על תובנות רבות מתחומי הפילוסופיה, הפסיכולוגיה ושיטות טיפול מעודכנות.
הוא מאפשר לכם בזמן קצר, להכיר את עצמכם , להגביר את המודעות לגבי אופני החשיבה וההתנהגות שלכם .
ובעיקר מסייע לכם להתחיל ולחיות ממקום חדש, בריא , כשפניכם אל העתיד המיוחל.

אימון אישי – קדימה שינוי

אם נתייחס לרגע ליכולת יצירת שינוי בחיים, נגלה כי השינוי מתחיל בהתנגדות אמיתית! הנשמה והגוף דוחים שינויים המוצעים להם משום שהם מתנהגים על פי תבניות.
רק תרגול אמיתי, תדיר ואינטנסיבי של עיקרי הדברים שמועלים בתהליך האימון מאפשר יצירת הרגלים חדשים!

אם אתם במצב בו אתם מאמינים כי הגיע הזמן לבצע שינוי וכי אתם מסוגלים להתחייב כלפי עצמכם כי תתמסרו לתהליך- הרי שאתם מתאימים מאד לאימון אישי.

אם אתם מעוניינים להוריד במינוני הפעמים בהם אתם פוגשים בחוסר בטחון, בחרדות קטנות, מחשבות טורדניות, וקשיים אחרים- הרי שעליכם להבין את מנגנוני החשיבה שלכם שאחראיים על כך, להתחיל להתבונן במציאות ממקום מעט יותר בריא ומאוזן.

אנשים רבים שעברו תהליך אימון אישי, חיים ללא עננות שחורות מעל לראשם, פעילים ומעשיים יותר, מצליחים לחוש אופטימיות בתדירות גבוהה ועסוקים בעיקר בהתפתחות אישית המעניקה להם איכות חיים גבוהה.

מאת שרון ברודצקי/ מאמנת אישית

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!