אימון אישי – תהליכי צמיחה ושינוי

שינוי מהירמי אמר שתהליכי צמיחה ושינויים בחיים אמורים לקחת זמן רב? מי קבע שכלל לא ניתן להפוך את החיים שלנו לנוחים מספקים ומאושרים יותר? ושהכל הוא גורל, מזל ונסיבות חיים? כיצד אימון אישי תורם לשינוי מהיר?

אימון אישי עושה משהו משמעותי אחד שהוא המפתח לשינויים מהירים יחסית באיכות החיים.

אתם לומדים לשאול את עצמכם את שאלות שמטרתן להאיר לכם את הדרך! אדם שיודע לשאול את עצמו את השאלות הנכונות מצליח להבין מה עליו לעשות, גם אם מדובר בתהליך שנראה לו קודם לכן מורכב וארוך.

מאמן אישי וטוב מסייע לכם למצוא סדרה של שאלות מנחות שתסייענה לכם בכל תחום בו אתם מחפשים שינוי. שאלות אלו ישמשו אתכם לכל החיים ולכל מצב!

אם עד היום התהלכתם בצל עננה כבדה, הרי שבזכות היכולת החדשה שלכם לנהל עם עצמכם דיאלוג מסוג חדש. אתם זוכים לחיים שיש בהם שמחת חיים, יכולת להתנתק מראיה מגבילה של דברים, חיים שיש בהם כל הזמן התקדמות, כל בזמן צמיחה ושגשוג!

אימון אישי – לימוד שפה חדשה

אינני מדברת כאן על קסמים, לא על מילות כישוף ואמרות שפר, אני מדברת על שפה חדשה!
שפה המורכבת משאלות מנחות שמטרתן להראות את הדרך, שפה שמורכבת משאלות שמטרתן יצירת גישה למשאבי כוח ועוצמה שיש בכם!

הבינו, רק מי שיודע מה עליו לעשות, יכול לקום ולעשות זאת. רק מי שיודע לדבר עם עצמו נכון, מצליח להבין מה עליו לעשות.

אדם שאינו חוקר את התנהגותו האוטומאטית וממשיך להאמין בגורל, במזל, בהורוסקופים, באמונות טפלות, בחוסר יכולות מולד וכדומה – לעולם לא יחולל בחייו פריצת דרך אלא ימשיך להנציח את איכות חייו הירודה!

אימון אישי – תהליכים קצרי טווח

תהליך הריפוי כפי שכבר צויין במאמרים נוספים, הוא תהליך קצר טווח, ומדוע? מכוון שהוא לא מחפש סיבות מהעבר למצב שלנו היום. באימון אישי אתם מתחילים להתייחס לעובדות המרכיבות אתכם עכשיו! הרגע!

  •  אני לא מתקדם בתחום העבודה
  • המשכורות שלי תמיד קרובות למינימום
  • אני ללא זוגיות טובה
  • אני חש בטחון עצמי ירוד ועוד

אתם יכולים לשנות רק את מה שאתם כיום! לא את מה שהייתם יכולים להיות, לא את מה שהייתם עד כה! ואז הדרך המעשית, ואני מדגישה – המעשית, היא קצרה ומלאת שמחה.

בעיות החיים שיש לכולנו, אינן חייבות להיות תעודת הזהות שלנו. אתם יותר מיכולים באופן כמעט מיידי לקום ולחולל שינוי לטובה בכל רגע!

כל שעליכם לעשות הוא:

  • לשאול את עצמכם מספר שאלות מנחות .
  • לערער על אמונות שליליות שיש לכם.
  • להתחבר למה שכן חזק אצלכם, לאוסף הדברים המופלאים שיש לכם תמיד ולמרות הכל.

זו כל התורה!

אימון אישי – שינוי אמונות

אימון אישי עוסק אך ורק בתרגול היכולות שלכם, אך ורק בשינוי האמונות הבסיסיות שיש לכם בנוגע לחיים, אך ורק ברצונות שלכם, בשאיפות שלכם ובתשוקות שלכם.

כל מה שלא קשור לכך, הוא כוח בולם, מגביל ומעכב! אין כל סיבה להמשיך ולהתיידד עם חוסר יכולת, עם מוגבלויות, עם עצב, תסכול או כל תחושה שלישית אחרת. יש סיבה , לקשור קשרי חברות הדוקים במיוחד, עם העוצמות שבכם, עם היכולות שלכם, אלו שכבר הספקתם לשכוח.

"אני מבין את הדברים אך עדיין לא מאמין" –  אתה זקוק לאמונה. אמונה מתקיימת רק מתוך מעשים! ללא מעשים לא ניתן להאמין בעצמנו.

אם תעזו ותעשו דבר אחד ממה שתלמדו בתהליך האימון, תבינו כי המעשה שלכם הוא האמונה החדשה שלכם – הנה, הוכחתם משהו לעצמכם.

גם אנשים דתיים, מתחזקים את אמונתם באמצעות מעשים. אמונה ללא מעשים, לא יכולה להתקיים. מעשים ללא אמונה הם חסרי משמעות.

על כן, התחילו לייצר אמונות חדשות לגבי היכולות שלכם, לגבי האפשרות הקטנה ביותר שאולי כן ניתן לחיות באופן טוב יותר ממה שאתם חיים ברגע זה!

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!