אימון אישי לזוגות ולצמדים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

זוגקהל היעד לאימון זוגי פונה לא רק לבני זוג המחפשים דרך לתקשורת חיובית ותקינה ביניהם אלא גם למשפחה ואפילו חברים.

בתהליך האימון, המאמן האישי ילמד אתכם טכניקות ליצירת תקשורת חיביות ונעימה, טניקות יציאה ממשברים חזורים ונישנים, כלים לשליטה על כעסים, טכניקה לפתירת בעיות במהירות והיעילות המרבית והכנסת עניין ותוכן לקשר הקיים ביניכם.

אימון זוגי או אימון בשניים, מאפשר לכם לתרגל מיומנויות כאשר אתם יושבים אחד מול השני, בנוסף יש לכם את האופציה לשטוח את הבעיות באופן פרטני וממוקד אחד כלפי השניה ללא הפרעות והסחות דעת באווירה נעימה ושקטה.

אימון זוגי  – התנהגויות אוטומטיות

אימון זוגי מאפשר לכם לראות מנקודת מבט שלא ראיתם קודם לכן וייבחן את ההתנהגויות האוטומטיות כלפי הצד השני. כל התנהגות שלכם, בין אם במודע ובין אם לא – מקורה במחשבה.

נסו לחשוב באמת האם התנהגות זו כלפי האחר משרתת אתכם? האם אתם מקבלים מה שאתם רוצים מבן או הבת הזוג שלכם? ברוב המקרים אתם תגלו כי יצרתם דרמות גדולות סביב נושאים מינוריים וכי יש, כדאי ורצוי לטפל בהם באופן אחר, רגוע יותר.

הסוד הוא להיות מעשיים יותר ופחות עסוקים בלחשוב על המצב, בלנתח אותו או לשפוט אותו.

באימון זוגי, אנחנו מתייחסים בראש ובראשונה להתנהגות – מתוך הבנה כי רק התנהגות אחראית על טיב ואיכות קשר.

דיבורים יפים ומטפחים אינם תמיד ערובה לקשר בריא – לעיתים אנשים מדברים יפה ובאופן מיומן, אך פועלים באופן פוגעני או חסר התחשבות ורגישות.

התנהגות היא הדבר אליו יש להתייחס תמיד! כאשר אנו עושים זאת , אנחנו מקצרים תהליכי חשיבה מתישים, חוסכים מאיתנו ספקולציות או מצבי חוסר וודאות מתמשכים.

אופן העבודה באימון זוגי מבוססות על גיוס סדרה של שאלות אשר מטרתן היא לאתר את הגורמים לבעיה ולמצוא פתרון הולם אליה. טכניקות אימון ייחודיות תצליח ליצור בין בני הזוג מערכת אמונות חדשה שתאפשר התייחסות בריאה אחד כלפי השנייה.
אף פעם לא מאוחר להתחיל ולשקם קשרים- שפה חדשה היא כל מה שאתם זקוקים לה- אתם מפתחים שפה חדשה איתה אתם מדברים עם עצמכם והיא זו שיוצרת אפשרות לדיאלוג ויצירת סביבת חיים טובה יותר עם בני הזוג, חברים ובני משפחה.

תהליך האימון בשניים, הוא שמח, מעשי ומאד יעיל. אתם מגלים כי באמצעות יצירת פוקוס אמיתי וכן על הבעיות שלכם, נוצרת בהירות המאפשרת מציאת פתרונות יצירתיים באופן מיידי. לטיפול זוגי, או טיפול בשניים, קיים יתרון נוסף, אתם מעזים להתמודד עם דברים שאולי לא הייתם נוגעים בהם בנסיבות אחרות.

אימון זוגי – לקיחת אחריות

אימון זוגי או אימון בשניים , מאפשר לכם להבין מהי לקיחת אחריות על החיים שלכם ועל טיב היחסים שלכם. מתחילים להבין מחדש מהי מערכת ציפיות ריאלית, מוסרית ובריאה, מבררים על מה ניתן לוותר במערכת הציפיות, מגלים את נקודות האומץ והפגנת הגדלות בקשר.

בטחון עצמי והערכה עצמית

ניתן לעבוד על בעיות בטחון עצמי שנפגע, ועל שיקום הערכה עצמית שהיא המפתח ליציאת תקשורת טובה עם עצמנו ועם אחרים.

אימון אישי לזוגיות אינו הוא אינו ייעוץ במובן הטהור של המילה. מאמן אישי, אינו אומר לכם מה לעשות, אלא מאפשר לכם למצוא את הפתרונות המתאימים לכם ורק לכם.אימון זוגי אחריות

לכל מערכת יחסים, קיימת שפה משלה, ולכן גם מערכת הפתרונות חייבת להיות מותאמת לאותה השפה.

אימון זוגי נעשה באווירה נעימה, כאשר תפקיד המאמנים הוא ולהעצים את יכולות הטיפול העצמי שיש בכם באופן טבעי. בתום תהליך של אימון זוגי, אתם אינכם זקוקים עוד לתשובות מן החוץ, כיוון שאתם יודעים למוצאם באופן עצמאי.

אתם נעשים מלאי תושייה באשר להכנסת עניין לקשר, אתם יודעים כיצד לייצר חווית זוגיות או חוויות בשנים. אתם נחשפים לכל ערוצי המידע שיכול לסייע לכם למצוא בכוחות עצמכם פתרונות יעילים לבעיות עתידיות.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!