אימון אישי לזוגיות

אימון לזוגותכולנו רוצים זוגיות טובה! כולנו מחפשים אותה וכשהיא סוף סוף מגיעה אנו עושים הכל בכדי שתישאר.
אך מה קורה כאשר אנו עושים הכל ועדיין לא חשים בתוצאות הרצויות? בדיוק לשם כך פותחו שיטות אימון שיסייעו לכם ליצור את התנאים להגשמת זוגיות מיטבית.

למי מתאים אימון אישי לזוגיות?

לכל אדם שמרגיש כי הוא מוכן לקחת אחריות ולשפר את מצבו הזוגי – לקיחת אחריות היא ההבנה כי רק אנחנו יכולים לשפר את מצבו ורק עלינו חלה הצלחת התהליך.

אימון זוגי  – אימון אישי לזוגיות מתאים לכל גיל ולכל שלב בתהליך חיפוש אחר שותף לחיים וזוגיות או שמירה והטבה של זוגיות קיימת.

 

מה כולל אימון אישי לזוגיות?

אימון אישי כשמו כן הוא – הוא מדבר על תרגול של דרכי חשיבה והתנהגות שיכולים לקדם אותנו לעבר הזוגיות המיטבית.

אם טרם הגשמנו את יעודנו הזוגי, בין אם מדובר על מציאת חבר/ה לחיים, או בני זוג לנישואין ייתכן כי אנו עושים משהו לא נכון, ייתכן כי אנו חוזרים על דפוסי התנהגות שלא באמת משרתים אותנו, שלא באמת מועילים.

אימון זוגי מתחיל ביצירת פוקוס על עצמנו, על האיכויות שבנו, על היופי והכוחות שאולי הספקנו לשכוח שקיימים בנו.

לאחר השלב הזה, מתחילים לבדוק את השקפת העולם שלנו על זוגיות – ייתכן כי יש משהו בתפיסת העולם הזוגי שמונע מאיתנו "להיות שם" – אולי האגו מפריע, או שקיימות חרדות בתחילת קשר זוגי.

כעת ניתן להתחיל ולבנות את חזון הזוגיות שלנו שמורכב מכל מה שבעינינו חשוב ונחוץ לזוגיות בריאה ומאושרת.

באימון האישי אנו מתרגלים בדיוק כמו באימון ספורט גישות חדשות ומעשיות וכן מתרגלים את התחושות שאמורות ללוות אותנו בדרך להגשמה הזוגית. אנו יוצרים לעצמנו מצפן שעובד לפי אמות המידה החשובות לנו ורק לנו. אנו מתחילים לסמוך על ההחלטות שאנו מקבלים, ובונים פרויקט פריצת דרך בתחום.

כמה זמן אורך אימון זוגי?

אימון אישי הוא תהליך קצר יחסית אשר בנוי על שיחות, תרגילים ובעיקר מעשים ואורך בממוצע כ-10 מפגשים שבועיים בני שעה. ייתכן כי תגלו כי אתם זקוקים למעט יותר פגישות, זה בסדר, כל מאמן אישי מודע למצבים מהסוג הזה.

מה ההבדל בין ייעוץ זוגי לאימון זוגי?

אימון אישי אינו תהליך בו מייעצים לכם כיצד לפעול. באימון אישי אתם מקבלים כלי נפלא והוא להיות היועצים שלל עצמכם! אימון אישי לזוגיות מלמד אתכם כי רק אצלכם מצויות כל התשובות, בכם מצויות כל התושיות וכל הידע כיצד להיטיב ולשפר את מצבכם.

תפקיד המאמן שלכם הוא להפנות אליכם שאלות רבות שתסייענה לכם להגיע לכל אותן תובנות.

הדרך היא כזו מתוך ההבנה העמוקה כי בכדי לחולל שינוי אמיתי ומשמעותי, אנו חייבים באמת להאמין בעצמנו, אם נלמד לסמוך על דעתם של אחרים, הרי שתמיד נרגיש חסרי בטחון, לא שלמים ותלויים אחרים באופן כרוני. זוגיות היא מצב מורכב בו אנו חייבים להיות מסוגלים לקבל לבד החלטות נכונות ולאורך כל הדרך.

האם אימון אישי לזוגיות תמיד מצליח?

אם אתם נחושים לעשות משהו בשביל לעזור לעצמכם, הרי שזו כבר הצלחה מסוימת. באימון אישי, האחריות על הצלחת התהליך חלה רק עליכם ולא על המאמן האישי.

המאמן מצידו יעשה הכל בכדי לקדם אתכם, אך לא יעשה דברים במקומכם.

שימו לב: הצלחת האימון, כלומר מציאת בני זוג , או שיפור מצב קיים, יכולה לקרות בזמן האימון כלומר תוך כדי הפגישות עצמן, ולעיתים זמן קצר לאחר תום התהליך. במידה והנכם נמצאים בזוגיות, וקיימת מידת נכונות מבן זוגכם לשפר את המערכת הזוגית, אז ניתן לעבור טיפול זוגי, בהשתפוות שניכם ובהנחיית מטפל זוגי.
בהצלחה!
.

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!