אימון אישי להצלחה עם נשים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

מציאת בת זוגלהכיר בת זוג, שותפה לחיים, ליצור את הקרקע להמשך, ללכת אחרי הלב מבלי לעשות טעויות הוא נושא מורכב. לחלק מאיתנו קיים קושי ביצירת האפשרויות לקשר חדש, בהשארת הרושם הנכון, במציאת הדרך הנכונה לייצר המשכיות, ובשמירה על הקשר הקיים.

אימון אישי להצלחה עם נשים עוסק בכל מרכיבי הזוגיות משלבי ההיכרות ועד לזוגיות היציבה. בכל שלב ושלב קיימים מכשולים שניתן לעבור בקלות באמצעות שמירה על הרגלי חשיבה והתנהגות נכונים.

במסגרת האימון אתם למדים כיצד ניתן לייצר זוגיות מתוך תחושת נינוחות , זרימה, שמחה ואופטימיות.
אתם מתרגלים סוגי תקשורת בריאים המאפשרים התקדמות טבעית, ללא מריבות וללא מצבים מתמשכים של חוסר שביעות רצון.

מה קורה באימון אישי?

אימון אישי מבוסס על שיחות, תרגילים וסימולציות, אתם עוברים תהליך שבמסגרתו נוצר פוקוס אופטימאלי על הרצונות שלכם. הרצונות הללו מתורגמים למעשים הנתמכים באמצעות תפיסת עולם בריאה וריאלית.

מבררים על אילו התנהגויות ניתן לוותר ואילו התנהגויות רצוי לגייס לטובת ההצלחה. חזרה ותרגול הם המפתח להפיכת הדרכים החדשות לטבעיות ואוטומאטיות.

אימון אישי – שיפור התדמית

אנשים רבים חווים קושי ביצירת הרושם הנכון. לעיתים מקור הבעיה הוא בדימוי עצמי נמוך, בתחושות מבוכה, בביישנות, עודף ביטחון עצמי, רצון עז להרשים ועוד. אימון על יצירת תדמית חיובית כולל תרגול של דיאלוגים, עבודה על שפת גוף ועל חזות נעימה ומושכת (בגדים, תסרוקת).

אימון וורבאלי

גם בחורים אינטליגנטים בעלי עולם פנימי עשיר, תחומי ידע רבים והצלחות לא מבוטלות בתחומים שונים יכולים להרגיש כי הם אינם מצליחים לייצר שיחה עם נשים באופן פשוט וזורם. הסיבות לכך רבות וייתכן כי מקורi בעבר הרחוק ואפילו בילדות.

אימון אישי בתחום מאפשר לכם ללמוד טכניקות ניהול שיחה אותן ניתן ליישם בפגישות עם בנות המין השני. הטמעת שיטות ניהול השיחה תאפשרנה לכם לנהל שיחה שיש בה את כל מה שצריך: עניין, סקרנות, התעניינות, משיכה ופיתוי.

אימון וורבלי מסייע לכם להיות אלו שפותחים בשיחה, להיות מסוגלים להמשיך לדבר ללא הפוגות ממושכות, להיות מסוגלים להביע עניין וליצור שיחה שתשאיר אצל הצד השני התלהבות ורצון להמשך.

אימון אישי להובלת הקשר

התרבות שלנו מייצרת קודים של התנהגות, בניהם הרעיון שהגבר אמור להיות מוביל הקשר לפחות בשלביו הראשונים. משמעות הדבר היא שעל הגבר מונחת אחריות קיום הקשר ובמילים פשוטות הוא צריך ליזום קצת יותר מהבחורה או האישה איתה הוא יוצא על מנת ליצור את ההמשכיות.

במקרים אחרים בחורים וגברים נתקלים בבחורות דומיננטיות המפגינות מעט כוחניות ויוצרות סוג של לחץ מכוונן.

שני המקרים אינם אופטימאליים ויש לדעת כיצד לייצר מערכת הדדיות שתאפשר יצירת תשתית בריאה ונעימה לקשר בתחילתו.

אימון מאפשר לכם ליצור סוג של התנהלות שתאפשר הדדיות באופן טבעי. הדדיות היא שם המשחק בקשר חדש כיוון שהיא מייצרת שלווה ורוגע המאפשרים לכם להיות עסוקים בתוכן הקשר ולא בתופעות לוואי כמו חוסר וודאות, מתחים ותחושות אכזבה ותסכול.

אימון לשליטה על המערכת הרגשית

פעמים רבות אתם מוצאים את עצמכם בסערת רגשות הנובעת מהתאהבות, ריב, ציפיות רבות שאינן מתממשות וכדו'.

מאמן אישי מעניק לכם כלים לאיפוק ושליטה ברגשות. אתם מצליחים לנהל את תגובותיכם כך שתצליחו להתקדם בקשר מבלי להבריח בטעות את הצד השני ומבלי לגרום לעצמכם תחושות קשות שלעיתים אין להן כלל מקום או סיבה מוצדקת.

אימון להצלחה עם נשים הוא תהליך בו אתם לוקחים אחריות על הצעדים שלכם ומצליחים להוציא את המקסימום האפשרי מקשרים רצויים.

בהצלחה!

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!