אימון אישי לתקשורת טובה

תקשורת טובההקשר בין אנשים נוצר באמצעות מילים ושפת גוף. מילים פונות אל המוח ואל המערכת הרגשית שלנו וכך גם תנועות הגוף שלנו בשעה שאנו מדברים.

קיימים מספר סוגי שיחה המשרתים אותנו בחיי היום יום למשל: שיחות עם בני הזוג בהן אנו מדברים על נושאים שגרתיים כמו על נושאים הקשורים למערכת הזוגית, שיחות עם עמיתים לעבודה, עם לקוחות,  עם בעלי סמכות, שיחות עם ילדינו ועם אנשים המספקים לנו שירותים שונים כמו פקידי בנק, מוכרים בחנות, עורכי דין וכדומה.

למי פונה אימון אישי לתקשורת?

אימון אישי לתקשורת טובה פונה לכל מי שחש כי הוא נתקל בבעיות ביצירת שיחה. יתכן כי אדם חש כי אינו מצליח להגיד את כל מה שחשוב לו וכי אינו מצליח לעמוד על שלו, יתכן כי אינו יודע כיצד לייצר דיאלוג פשוט וזורם עם אדם אחר, לעיתים בעיות תקשורת נובעות מעודף מילים, תיאורים ואינפורמציה ולעיתים נובעות מיצירת שיחה לקונית מידי.

אימון אישי לתקשורת מתרגל אתכם תקשורת מתאימה לכל מצב שתתקלו בו בחיים.

משמעות הדבר היא עבודה על הרצונות שלכם:  מה חשוב לכם להגיד או להעביר בשיחה, איזו תחושה אתם רוצים לייצר אצל הצד השני, שיטות ליצירת שיחה רגועה וממוקדת, יצירת דיאלוגים שיכולים לקדם אתכם במצבים עדינים כמו: ראיונות עבודה, משא ומתן , יצירת קשר זוגי ועוד.

אימון אישי הוא תהליך המבוסס על שיחות בהן מגיעים להגדרה המדויקת ביותר של הבעיה שאותה אתם חשים , כמו כן מנהלים סדרת תרגילים וסימולציות על מנת לייצר בטחון בדרך החדשה.

יש לציין כי אימון אישי הוא תהליך שיש בו אלמנטים פסיכולוגים אך הוא אינו תרפיה נפשית.

באימון אישי לתקשורת מתסכלים על העתיד הרצוי שלכם: כיצד הייתם רוצים לראות את עצמכם מנהלים תקשורת עם העולם סביבכם ובונים מערכת כלים המסייעת לכם לארגן נכון את המילים המשפטים והרצונות שלכם.

לאילו גילאים מתאים אימון לתקשורת?

ובכן לכל הגילאים! תקשורת היא תחום שאין לנו מנוס ממנו וייתכן כי אנו חווים בו בעיות כבר בילדות.
בעיות תקשורת יכולות להתעורר:

  • לאחר טראומות
  • בעקבות מצבים ממושכים של בדידות
  • בתקופות חיים בהן קיימות סערות רגשיות רבות
  • במצבי משבר אבל גם במצבים בהם אנו לפני פריצת דרך חיובית בחיים- במקומות בהם אנו חייבים להוכיח את עצמנו מול אחרים באמצעות מילים ( מבחנים, הרצאות, עבודה חדשה הדרכה ועוד)

בעיות תקשורת נקודתיות

קיימים מצבים בהם דווקא אנחנו, מלאי הביטחון העצמי, החזקים והרהוטים, חווים קשיים נקודתיים בתחום השפה והתקשורת.

כאילו נעלמת מאיתנו אותה יכולת מצוינת לנהל שיחה. יכולות להיות לכך סיבות רבות: משבר פיטורין, תקופה לחוצה ומתוחה, אנשים בעייתיים שאיתם אנו אמורים להתמודד בנושאי עבודה, זוגיות ועוד.

אימון אישי בתחום יסייע לכם באותן נקודות בחיים בהן איבדתם מעט את הביטחון שביצירת שיחה רגועה ושופעת בטחון.

ניתן לעבוד על נושאי השיחות העומדים לפניכם, על בחירת המילים והמשפטים המתאימים ביותר,
שיפור הביטחון העצמי, על הדימוי העצמי שקצת התערער ועל שפת הגוף התומכת בשיחה המדוברת.

אימון אישי הוא תהליך מכוון תוצאות ומתנהל באווירה נעימה ורגועה. התהליך עצמו יכול להיות קצר ולארוך שתיים שלוש פגישות, אך גם להיות ארוך יותר – הכל כמובן קשור לעומק הבעיה שעליה אתם רוצים לעבוד.

אימון אישי לתקשורת הוא ארגז כלים שאתם מקבלים לכל החיים! אתם מתרגלים התנהגויות ואופני מחשבה המסייעים לכם לאבחן ולהתאים באופן האופטימאלי והמיטבי את צורת התקשורת שלכם.

אתם משתחררים ממועקות המלוות אתכם בכל הקשור ליצירת קשר וניהול שיחה ונהנים מרובד נוסף המרכיב את איכות החיים שלכם.

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!