אימון אישי להתגברות ההעצמה האישית

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

העצמה אישיתמי מכם לא רוצה להגיע לפסגה, להגשים את היעדים אותם הצבתם לעצמכם, להגשים חלומות, להגיע לסיפוק ומימוש עצמי, לנחול הצלחות מרובות ולהיות מאושרים יותר?

סביר להניח שרובנו רוצים, אם לא כולנו, אבל מתקשים בשל הנסיבות השונות, יהיו אלו חברתיות, אישיות או גם אחרות, להגיע להישגים המבוקשים. באמצעות העצמה אישית תוכלו להגיע לאן שרק תרצו.

מהי העצמה אישית

העצמה אישית תתמקד ביכולותינו לפעול למען מימושנו העצמי, העלאת טווח עצמאותנו עם הערכה עצמית גבוהה, ידע ויכולות להגיע כמה שיותר רחוק מבחינתנו.

ישנם כל מיני גורמים המעכבים את התפתחותנו ופוגעים ביכולת מימוש הפוטנציאל העצמי, ברגע זה נזדקק לעזרת גורם אובייקטיבי ומקצועי אשר ילמד אותנו כיצד ליטול אחריות על חיינו ומעשינו ולבחור את הבחירות הנכונות.

העצמה אישית נועדה לכך שנרגיש בעלי ביטחון עצמי גבוה יותר ונסמוך על היכולות שלנו להיות יותר עצמאיים ופחות תלותיים בסביבה הכוללת.

העצמה אישית מסייעת למצוא את הכוחות הפנימיים שלנו כמנוע מדרבן באמצעותו חווים התפתחות אישית ומגיעים כמה שיותר קרוב לאני שלנו – מה הוא אומר ומה הוא רוצה? מהן הציפיות שלנו מעצמנו, הדרישות שלנו מעצמנו ולא של אחרים? העצמה אישית מעניקה לאדם את הכלים גם לחיות יותר בשלום עם עצמו.

העצמה אישית – כיצד משיגים אותה?

בזכות העצמה אישית וצמיחה אישית, נוכל לממש את מלוא הפוטנציאל שלנו. לא פעם אנו סובלים מכל מיני חסרים וחסכים המעקבים אותנו ומטרפדים את הצלחתנו האישית.

העצמה אישית תאפשר לנו לבחון את עצמנו, תעזור לנו להבין האם באמת יש לנו חסרים שונים, כיצד ניתן להתמודד עימם ולגבור עליהם ומהם הכלים לעשות זאת.

העצמה אישית – למי היא מתאימה?

כל אדם אשר רוצה לממש את הפוטנציאל האישי שלו, להגיע לתפקוד טוב יותר ולהיות עצמאי יותר, העצמה אישית מיועדת לו. העצמה אישית מיועדת לאילו שרוצים שלמנוע טעויות בחיים, רוצים להגיע לביצועים טובים יותר בכל ההיבטים, לקבל החלטות נכונות יותר, לדעת לזהות מהם הצדדים החזקים ומהם הצדדים החלשים שלנו ולאלה שרוצים להאמין בעצמם.אימון אישי

בנוסף, העצמה אישית מיועדת לסובלים ממחלות קשות, כיוון שחולי גופני גורם לאדם לתחושות שהוא חסר ישע ותלותי, חסר אונים, לדיכאון וייאוש מהחיים.

באמצעות העצמה, החולה ילמד להיות עצמאי יותר, ידע לזהות מתי הוא בעצם לא זקוק לעזרה, יוכל להסתדר בכוחות עצמו על מנת לצמצם תלות בסביבה, יוכל לדעת מהיכן לגייס משאבים נפשיים ומנטאליים ויקבל את הכלים הנכונים על מנת שיוכל לדעת איך להירגע ולהרפות.

העצמה אישית באה לידי גם ביטוי גם במקום העבודה. במשך רוב חיינו אנו תלויים במנהל, המכתיב לנו כיצד לעבוד, מתי לעבוד וגם מחליט על גובה השכורת אותה אנו מקבלים. העצמה אישית לעיתים מאפשרת לעובד להבין כי אינו חייב להיות תלוי בחסדם של המנהלים וכי הוא יכול לצאת לדרך חדשה ועצמאית – להקים עסק, להיות עצמאי שכיר וכדומה.

גם אוכלוסיות מיעוט ואוכלוסיות מדוכאות זוכות להעצמה אישית, על מנת שיוכלו להסיר את המחסומים שהמציאות הציבה להם ויתקדמו ויצליחו הלאה.

מאמנים להעצמה אישית

ישנן מגוון דרכים וטיפולים להעצמה אישית היא יכולה להינתן על ידי מנחי קבוצות שונים, מאמנים אישיים, פסיכולוגים ואחרים המעניקים טיפול רגשי, יועצים ארגוניים ועוד. ניתן לקבל טיפולי העצמה אישית באמצעות אימון אישי פרטי או ביחד עם עוד אנשים.

קבוצות וסדנאות להעצמה אישית מכילות אוכלוסיות בעלות רקע דומה, למשל – נשים, נשים מוכות, מיעוט כלשהו, אימהות חד הוריות, הומוסקסואלים ועוד. כל המשתתפים ידעו ליישם את הכלים אותם קיבלו על מנת שיוכלו להגשים את המטרות האישיות שלהם.

ישנה גם העצמה אישית לילדים – באמצעות אימון אישי לילדים, הם לומדים להתמודד טוב יותר עם בעיות מסוימות האופייניות לגילאים אלה ולצרכים שלהם.

העצמה אישית תעזור לכם לקבל יותר הזדמנויות, אפשרויות לפעול, להחליט ולהיות אחראיים לתוצאות. כמו כן, היא תסייע לדעת להאמין במי שאנחנו וביכולתנו להגיע למרחקים ארוכים יותר מאלה שהסביבה ציפתה מאיתנו או אפילו אנו מעצמינו. המטרה היא גם להגביה  ציפיות ולא להנמיך אותן.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!