אימון אישי – מודעות עצמית ואחריות על חיינו

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

מודעות עצמיתכל שינוי שאנו רוצים לחוות בחיינו, דורש מספר שלבים:

מודעות עצמית היא כלל יסוד שמאפשר התחלה של שינוי לטובה. כאשר אנו מודעים לעצמנו, אנחנו שולטים טוב יותר במעשים שלנו, בהתנהגות שלנו ובצורת המחשבה שלנו.

אימון אישי למודעות אצמית – למה?

כיוון שזו הדרך היחידה שמקרבת אותנו לעבר קבלת אחריות אמיתית על אייכות חיינו. רק כאשר הבנו עד הסוף את הדרך בה אנו חושבים ומתנהגים , נוכל להבין מה משרת אותנו ומה לא, ואילו מחשבות או התנהגויות חדשות עלינו להתחיל ולסגל.

אימון אישי למודעות עצמית, הוא מסגרת נהדרת בה אתם מתרגלים דיאלוג נכון בינכם לבין עצמכם. הדיאלוג החדש הוא למעשה גישה חדשה למערכת התשובות שיש בכם תמיד, ולגבי כל נושא בו אתם מתקשים.

אנשים שיודעים לדבר עם עצמם באופן שמגביר מודעות עצמית, מגיעים בזמן קצר לפתרונות אותם חיפשו.

אימון אישי למודעות עצמית כולל את הנושאים הבאים:

מודעות למערכת האמונות שלנו

מהן הנחות היסוד שיש לנו לגבי כל תחום בחיים – לדוגמא: "אני מאמין שהחיים הם אוסף של בעיות וקשיים שעלי לעבור",  או: " אני מאמין שקשה בגילי למצוא זוגיות שיש בה אהבה ותשוקה אמיתיים".
הנחות יסוד הן מה שגורם לנו לפעול, ולכן חשוב להכיר בהן  בכדי לחולל בהן שינוי .

מודעות באשר לתפיסה החברתית שלנו

מה מערכת האמונות שלנו לגבי אנשים? כיצד אנו מפענחים את ההתנהגות האנושית, והאם אנו נוהגים נכון בבואנו ליצור קשרים חברתיים או עיסקיים.

מהן הנחות היסוד שיש לנו לגבי כל תחום בחיים, לדוגמא: "אני מאמין שהחיים הם אוסף של בעיות וקשיים שעלי לעבור" או: "אני מאמין שקשה בגילי למצוא זוגיות שיש בה אהבה ותשוקה אמיתיים". הנחות יסוד הן מה שגורם לנו לפעול, ולכן חשוב להכיר בהן  בכדי לחולל בהן שינוי.

אימון אישי למודעות כלכלית

איזו מערכת יחסים יש לנו עם כלכלת חיינו? האם אנחנו חיים מתוך תפיסת עולם של שפע כלכלי? או שאולי אנו יודעים רק לשרוד? האם אנחנו בעלי עצמאות כלכלית?

אימון אישי והערכה עצמית

מהי הערכה עצמית? כיצד אני מעריך את יכולותי? האם הערכה העצמית שלי מדוייקת? האם עלי לשקם היבטים מסויימים בהערכה העצמית שלי? האם הערכה העצמית שלי משרתת אותי? או שאולי מרחיקה אותי מכל אפשרות למימוש עצמי?

עם אימון אישי למודעות עצמית תבינו את המחשבה הזוגית שלכם

בתהליך תבררו מה רצונכם הזוגי, האם אתם יודעים לשלוט בתהליך שמקרב אתכם לעבר זוגיות מאושרת .מהי תבנית ההתנהגות שלכם שמצליחה להכשיל אתכם שוב שוב ואילו דברים עליכם להכניס לסדר היום שלי בכדי שתוכלו להינות עד הסוף מהמערכת הזוגית שלכם.

בואו לגלות את המטרות שלכם

רק כאשר יש לנו מטרות ברורות, אנחנו יכולים לשלוט טוב יותר באייכות חיינו – אנשים שלא מודעים למטרות שלהם בשל בלבול ,חוסר מודעות או מצב נפשי רעוע,  אינם יודעים מה אמור להיות הצעד הראשון בדרך להבראת המצב. לכן חשוב וקריטי כל כך ליצור מודעות עצמית.

מודעות עצמית באשר לסיבות למצב נפשי קשה או מעורער

אנשים חויים תקופות של עומס רגשי, דיכאון קל, ייאוש נקודתי ואיבוד תחושת חיות – חשוב מאד להבין מהן הסיבות שהביאו לכך, האם זה משהו בראיית העולם שלהם? האם יש באמת הצדקה לתחושות הרעות? או שאולי אנחנו התמכרנו לתחושות של סבל ויאוש.

אדם חייב להבין כיצד החשיבה שלו מתייחסת לעולם ולאפשרויות שיש לו לשפר את מצבו לטובה.

כל הכלים שתקבלו בתהליך האימון אישי למודעות עצמית, ישמשו אתכם לכל החיים. למעשה אתם למדים שפה חדשה בה אתם פונים לעצמכם. מצבי בלבול , תקיעות או חוסר אונים יהפכו לנדירים.

בקלות רבה יותר, תוכלו להבין מהם הצעדים המעשיים שעליכם לעשות בכדי לשפר את המקום בחייכם שפוגע בכם.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!