אימון אישי – עשה זאת בעצמך!

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

עשי זאת בעצמךלפניכם 16 צעדים לעזרה עצמית בדרך להגשמת רצון – אימון אישי עצמי. רשימה זו היא כלי נפלא להתמודדות ראשונה עם הגשמת רצונות מכל סוג שהוא. המאמר הבא יועיל לכם להיות סוג של מאמן אישי עצמי.

אימון אישי עצמי – הגדרת רצונות

הגדירו במדויק את הרצון שלכם. הרצון הוא כל דבר משמעותי שברצונכם להשיג או לגרוע מחייכם
רשמו אותו על דף כף שיהיה מוגדר בקצרה ובבהירות מקסימאלית.

אימון אישי – שחרור חסימות

ערכו רשימה של הדברים שלדעתכם מונעים מכם להגשים את הרצון.

אימון אישי – בחירות נכונות

בחרו מתוך הרשימה נושא אחד כמו למשל: "מה שמונע ממני להשיג זוגיות טובה אלו בחירות לא נכונות, בטחון עצמי נמוך" או למשל "מה שלא מאפשר לי למצוא עבודה טובה זו הערכה עצמית נמוכה…"

אימון עצמי – חקירה פנימית

חקרו בכוחות עצמכם באמצעות אינטרנט, ספרים מקצועיים וכדומה את משמעות הדבר שמונע מכם להתפתח. לדוגמא: "הערכה עצמית" –  אני חוקרת באמצעות האינטרנט, או ספר פסיכולוגי מה משמעות המושג "הערכה עצמית".

אימון אישי – יישום

בחרו רעיון אחד ממה שקראתם ויישמו אותו. לדוגמא: רעיון הגדלת מעגל החברים – לצאת למקומות בהם תמצאו אנשים מעניינים בעלי תחומי עניין משותפים לכם ועוד.

נסו להחליט עם עצמכם מהו הדבר שאתם מוכנים לוותר עליו בכדי לקדם את עצמכם מעט לעבר הדבר שברצונכם להשיג או להגשים.

שימו לב: הדבר שעליו תוותרו, אינו חייב להיות גדול, צעדים קטנים משמעותיים אף הם להתקדמות וגם פריצות דרך גדולות בחיים בנויות מצעדים קטנים, העזות קטנות וויתורים קטנים.

אימון עצמי – יצירת תזכורות

כתבו לעצמכם ביומן תזכורות חשובות. דוגמא: "היום אני מוותר/ת על הרצון לרצות אחרים" או: "היום אני מעז/ה לעשות משהו שיגרום לי לשמוח.."

הכניסו לטלפון הסלולארי

הכניסו לתוך היומן או לתוך מכשיר הטלפון הסלולארי תזכורת בה אתם שואלים את עצמכם: "האם הצלחתי לעשות משהו קטן בדרך להגשמה?"

ערכו רשימה
ערכו רשימה של הדברים שגורמים לכם לאהוב את עצמכם- דאגו שהרשימה תהיה ארוכה ומפורטת.

אימון אישי וחזון

קראו את הרשימה בבוקר, או לפני השינה ודמיינו כיצד ייראו החיים שאתם ראויים להם.

אימון – חובה להיות מעשי

התרגלו להיות מעשיים ופחות לחשוב ולכן נסו בכל יום לעשות מעשה אחד בדרך למימוש הרצון שלכם – למשל: אם ברצונכם למצוא עבודה טובה,  ערכו מחדש את קורות החיים שלכם באופן מלהיב ושונה ממה שמקובל, או נהלו שיחת טלפון שיכולה לעזור לכם במשהו.

חומר עזר – אימון אישי

בררו באמצעות האינטרנט, מה ניתן לעשות על מנת לעזור לעצמכם- האם ישנם אימונים אישיים בנושא שמעסיק אתכם, האם נפתחות סדנאות מעניינות, האם ישנם יועצים מומחים בתחום, ספרים או חומר בנושא.

קורס אימון אישי

העיזו והירשמו לסדנא, אימון אישי, או כל תהליך טיפולי אחר שיכול לסייע לכם – אל תדחו את מיצוי החיים שלכם עד ש… יהיה לכם כסף, זמן, עד שהילדים יגדלו וכדומה. מתוך הבנה שכל יום שעובר הוא קריטי לאיכות החיים שלכם!

בהצלחה!

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!