אימון אישי ליזמות עסקית

יזמות עיסקיתהאימון האישי (coaching) כבר מוכר היטב בעולם המודרני ונוחל הצלחה רבה בכל התחומים. אנשים רבים השואפים לשפר את איכות חייהם, את תפקודם בנושא אישי, חברתי, מקצועי, זוגי וכדומה, פונים  לאימון אישי ורואים תוצאות.

האימון האישי, כשמו כן הוא, מותאם לכל אחד באופן אישי ומחזק אצלו את הנקודות הזקוקות לחיזוק כמו בטחון עצמי, מנהיגות, יחסים בין אישיים, אופטימיות וכדומה.

אימון אישי לעסקים

מנהלי עסקים וארגונים רבים כבר הבינו שכשם שספורטאי זקוק למאמן אישי שיסייע לו לשפר את יכולותיו ולהצליח בעולם הספורט התחרותי, כך גם בעולם העסקים התחרותי כדאי להם להסתייע במאמן אישי כדי לשפר את כישוריהם והתנהלותם המקצועית.

כללי הבסיס במנהל עסקים כוללים זיהוי של נקודות החולשה והחוזק של הארגון\עסק הגדרת החזון ודרכי פעולה למימושו.

אימון אישי בעסקים פועל על פי עקרונות אלו תוך הדגשת הנקודות החיוביות, זיהוי המכשולים ודרכים לסילוקם, והכנת תוכנית פעולה יעילה להגשמת החזון.

אימון אישי לעסקים מיועד לאנשים בתפקידים ניהוליים כמו מנכ"לים, ראשי צוות וכדומה, בעלי עסקים, יזמים ואנשים הרוצים לפתוח עסק.

האימון העסקי מקנה למנהלים אסטרטגיות לניהול נכון, עוזר לבעלי עסקים המרגישים שהעסק דורך במקום לצאת מהבוץ ולהוביל את העסק להצלחה ומסייע ליזמים חדשים הרוצים לצאת לדרך חדשה ולהקים עסק.

יזמות עסקית

יזמות עסקית היא העלאת רעיון לפתיחת עסק חדש, להרחבת עסק קיים או פתיחת תחום חדש בעסק קיים והגשמת הרעיון.

היזמות העסקית היא הבסיס לעולם העסקים, שכן עסקים לא היו נולדים, מתפתחים או מתרחבים לולא היזם.

מטבע הדברים יזמות עסקית דורשת חוש עסקי מפותח, יצירתיות, נחישות ותעוזה. אולי בשל כך רבים מאיתנו החולמים במשך שנים רבות על רעיון עסקי כלשהו לא מגשימים אותו, בגלל החשש שהרעיון לא יצלח או שאינם חושבים שהם מסוגלים ומתאימים לכך. זה קשה בפרט כאשר כבר עובדים במקצוע אחר כלשהו וחוששים לאבד את הביטחון הכלכלי הקיים.

כדי להגשים רעיון עסקי יש צורך בהשקעת כסף וזמן רבים כאשר הצלחתו העתידית של העסק אינה ידועה, ולכן מובן מדוע רבים נרתעים מכך.

אך עם זאת, כדאי לזכור שעסקים רבים ומצליחים התחילו מאפס ביוזמתו של יזם עסקי אחד, כך שהפוטנציאל להיות יזמים ולהצליח גלום בעצם בכל אחד מאיתנו. הכי חשוב להיות מצוידים במוטיבציה, אמונה ונחישות ולפעול בדרך הנכונה.

אימון אישי ליזמות עסקית

אם אתם מאלה שיש להם חלום להוציא רעיון עסקי אל הפועל אך חוששים לבצע את השינוי בחייהם, אימון אישי ליזמות עסקית מתאים במיוחד בשבילכם.

האימון האישי יסייע לכם וילווה אתכם בכל צעד ושעל בדרככם החדשה והאתגרית, יכוון אתכם לדרך הפעולה הנכונה ויעזור לכם להאמין בעצמכם וביכולתכם להצליח. ליווי בדרכם החדשה במעבר משכיר לעצמאי.

האימון האישי ליזמות עסקית מלווה בדרך כלל בייעוץ עסקי. תפקידו של המאמן האישי הוא להכיר את האישיות של היזם, לזהות את התכונות החזקות שלו והנקודות בהן הוא חלש יותר, למצוא ביחד איתו מהו החלום שלו, מהן המטרות שלו ולאן הוא שואף להגיע.

ביחד עם היזם המאמן בוחן את המציאות בשטח הרלוונטית לתחום העסק שבו רוצה היזם לפעול, מהן היכולות שלו ומה הדרכים שבהן ניתן לפעול. ביחד מגבשים המאמן והיזם תוכנית פעולה שתמקסם את סיכויי ההצלחה של היזם.

כמו כן האימון האישי מקנה ליזם ומחזק אצלו דברים רבים שחשובים מאוד בעולם העסקים, כמו למשל: ביטחון עצמי, יכולת מנהיגות וניהול, תקשורת בינאישית, יכולת קבלת החלטות, ניהול צוות בצורה נכונה וחיובית, הנעת עובדים, תפקוד במצבי לחץ, יצירתיות, מוטיבציה ועוד.

ראו גם:

אימון עסקי – להצלחת העסק שלך!

 

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי

איילה אילנה גבאי קוצ'רינג ומטפלת ב-Nlp/ אימון וטיפול משולב וממוקד. העלאת הביטחון והדימוי העצמי

התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!