אימון אישי להגשמה עצמית

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

אימון אישי להגשמה עצמיתאימון אישי להגשמה עצמית מהווה את הסיבה העיקרית בגללה תרים אנשים אחר שירותי אימון אישי. כיום, הגשמה עצמית מהווה את היעד הנכסף אותו מציבים אנשים לעצמם. הם מבקשים להותיר חותם כלשהו בעולם, להגשים חלומות, לסייע לאחרים ובעיקר, לגלות את עצמם.

לרוב, נקשר הביטוי 'הגשמה עצמית' לערכים דוגמת קריירה ופרנסה. אך התמקדות בהיבטים אלו בלבד של החיים יעניקו לאדם הגשמה עצמית חלקית. אדם יכול להגשים את עצמו תוך התחברות למהותו העמוקה ותוך מענה לשאלות נוקבות כגון מהו תפקידו בחיים, מי הוא באמת, וכיצד הוא רואה את הצלחתו.

משכך, אימון אישי להגשמה עצמית נועד להרחיב את תחומי ההגשמה אליהם מסוגל אדם להגיע, ומאפשר לו לחקור את עצמו לעומק על מנת להציב לעצמו טווח בלתי מוגבל של אפשרויות מימוש עצמי.

מהות האימון האישי להגשמה עצמית

מטבעו ומשחר ימיו, תוהה אדם לגבי משמעות החיים, האלוהות, הטבע ומה באמת הוא רוצה להיות "כשיהיה גדול". למרבה הצער, ברוב המקרים "נגרר" אדם אחר שגרת יומו ומדחיק את התשובות לשאלות אלו, או שהוא מסכים, מרצון או מתוך חוסר ברירה, לייעודים אותם הציבו לו הוריו ומחנכיו.

תום הנעורים חולף כלא היה עם היסחפות לשגרת עבודה, משפחה והישרדות. הדחף להתבונן פנימה נעלם ואם הוא מתעורר לעיתים, הוא זוכה להתעלמות.

אימון אישי נועד להשיב אדם אל מקומות של חקירה והתבוננות פנימית אמיתיים. המאמן מתחיל בהצבת שאלה פשוטה: מי אתה באמת? ברוב המקרים, התשובה לשאלה זו מפתיעה בעיקר את המתאמן עצמו.

שאלה זו מאפשרת לו להשתחרר מכל הרעיונות המקובעים אליהם התרגל במהלך החיים, ואשר נועדו, כביכול, לתאר את עצמו ואת עולמו, ולגלות, באמצעות התשובה הספונטנית, עולמות חדשים אשר "התחבאו" בתוכו ורק המתינו לשעת הכושר להתגלות. זוהי מהותו של האימון האישי: חקירה והתבוננות אישית עמוקה ופנימית ביותר.

אימון אישי להגשמה עצמית באמצעות שאלות נוקבות

היסחפות בשגרת החיים המואצת והחומרית ברובה, משכיחה מאדם את הצורך להתבונן סביבו. האימון האישי נועד לעודד את המתאמן ליטול יותר אחריות על חייו, ולהתחיל בעצמו ובאופן החדש בו הוא מבקש לעצב את חייו.

כאשר אדם מתחיל לפעול מתוך מאווייו האמיתיים, הוא יכול להשפיע יותר, להעניק מכישרונותיו לאחרים, לגלות מקוריות, רוחב לב ויצירתיות. בנקודה זו מתחיל המתאמן לחוש מחדש תחושה אותה איבד בנעוריו: אושר. ככל שחייו מאופיינים במשמעות חדשה, כך הוא מאושר יותר, מייצר יותר, ומפיץ יותר שמחת חיים סביבו. אופן התנהלות האימון האישי להגשמה עצמית מתחיל בחקירה פנימית של המתאמן, אך בהמשך משפיע ומתרחב לא רק עליו עצמו, אלא אף על סביבתו.

אנשים, מטבעם, שואפים לשפר את יכולותיהם והישגיהם. האימון האישי נועד לאפשר להם לעבור בין מצבים נתונים אל עבר מצבים חדשים, כמו גם לגלות יכולות וכישרונות חדשים ולפתח אותם. תהליך העבודה של המאמן והמתאמן מאפשרים הגעה להישגים, יעדים ומחוזות חדשים מפתיעים ופוריים.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!