אימון אישי לפריצת דרך

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

טבע, גבר, שמחמאמן אישי מסייע לאנשים לממש את העוצמות הנמצאות בתוכם, ומלמד אותם דרכים להשתמש בנקודות החוזק שלהם על מנת ליצור מצב חדש שיוביל אותם בדרך לחיים אותם הם רוצים באמת לחיות.

כשאדם מעוניין בשינוי, ומבקש פתרון מיידי, מאמן אישי מסייע לו לבצע את הפעולות הדרושות לפריצת דרך אישית. תהליך האימון מסייע למתאמן להיפטר מכל האמונות האישיות המגבילות, ולהתגבר על ההתנהגויות והאנרגיות השליליות, המונעות ממנו להגיע למטרותיו ויעדיו.

מהי פריצת דרך?

אנשים רבים מגיעים לנקודה בחייהם, בה הם חשים כי הם אינם מסוגלים להתקדם כפי שהיו רוצים. הם מבקשים דרך לצאת מהמעגל בו הם "תקועים". אדם יכול להיות מוצלח בתחומים מסוימים, אך יתכן שעליו לשפר תחומים אחרים. אימון אישי לפריצת דרך מעניק את ההזדמנות להשתפר בתחומים בהם אדם חש כי הוא זקוק לסיוע בהתקדמות.

אם אדם נאבק עם מספר בעיות עליהן הוא אינו מצליח להתגבר במשך תקופה ארוכה, או אם הוא פועל על פי דפוסים אותם הוא מעוניין לשנות, אימון אישי לפריצת דרך מסייע לו להפוך את המצב, ולשנות התנהגויות ודפוסי פעולה שליליים.

תהליך האימון הוא דרך מהירה לביצוע שינויים משמעותיים לקראת פיתוח אישי. המאמן משלב בתהליך שיטות ומיומנויות כגון תקשורת משופרת, ניהול זמן יעיל, והתגברות על מחסומים, על מנת לסייע למתאמן לבצע את השינויים בהם הוא מעוניין. בתום תהליך האימון, המתאמן ייווכח כי הוא נע לעבר מטרותיו בקלות.

למי מתאים אימון אישי לפריצת דרך?

יש אנשים שנולדים עם כל התכונות הדרושות להם להצלחה והשגת תוצאות רצויות בחיים, בעסקים ובהתנהלות האישית. יחד עם זאת, גם אנשים אלו יכולים לשפר את התנהלותם היות ותמיד קיימות השפעות חיצוניות המערערות את האיכויות האישיות, יוצרות מגבלות או מובילות לאמונות או התנהגויות שליליות.

המצב הפוליטי, המצב החברתי, הערכים וסגנון התקשורת האישית משמעותיים אף הם להשגת פריצת דרך בחיים. בעזרת מאמן אישי, אדם יכול לתכנן מחדש את התנהלותו הנפשית והפיסית, ולהביס התנהגויות ואמונות מגבילות.

האמת היא שאין צורך בתהליך ארוך הכרוך בחודשים או שנים עד להשגת השינוי המשמעותי. פריצת דרך יכולה לקרות בתוך מספר שעות או אפילו כהרף עין. לחילופין, חלק מהאנשים מבלים את חייהם בניסיון למצוא פתרונות. תפקיד המאמן האישי הוא לכוון את המתאמן לשינוי המחשבתי הדרוש לו לביצוע פריצת הדרך ויציאה ממצב של תקיעות.

יעילות אימון אישי לפריצת דרך

תהליך האימון מתבצע במספר מפגשים אישיים, בהם המאמן מסייע למתאמן למצוא את ההיבטים הייחודיים לו, להגברת ההערכה האישית והבסת הספקות. התהליך מתבצע בשימוש במספר כלים מעשיים המסייעים למתאמן להפסיק לחשוב על עצמו מתוך מקום נחות, ולהתחיל לחיות חיים מלאים וברי קיימא.

בסופו של התהליך, מתרחשת פריצת הדרך האישית, המעניקה למתאמן את חוש הכיוון הרצוי לו והבהירות בחייו. והכי חשוב, הוא חש מלא מוטיבציה ומשפר את הביטחון העצמי שלו כפי שלא היה לו מעולם. אולי בפעם הראשונה בחייו, הוא מרשה לעצמו להאמין כי הוא יכול להשיג ולבצע כל דבר שירצה.

החלק הטוב ביותר באימון אישי לפריצת דרך, הוא שהמתאמן גורם לשינויים אלו בעצמו. כלומר, המאמן מצייד אותו בכלים להם הוא זקוק להמשיך בדרך שלו להצלחה, אך המתאמן הוא זה שהצליח, בכוחות עצמו, להשתחרר מקיבעונות מחשבתיים שהגבילו אותו עד היום.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!