ייעוץ לחברות

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

ייעוץ לחברותייעוץ לחברות

כל חברה שמכבדת את עצמה תרצה לקבל פידבק לגבי ההתנהלות שלה. הדרך הטובה ביותר לדעת איך העסק שלכם עובד הוא על ידי ייעוץ חיצוני שמותאם לאופן החברה שלכם. בשביל זה יש אנשי מקצוע אשר מעניקים ייעוץ לחברות. סדר גודל החברה שלכם אינו רלוונטי, עם התחרות שיש בישראל כולם צריכים ליווי מקצועי לגבי ניהול העסק מבחינה מנטלית ופיננסית.

 

מרגישים שאתם לא ממצים את הפוטנציאל העסקי שלכם?

יש לכם עסק, הוא אפילו רווחי. עם זאת, אתם מרגישים שאתם לא מממשים את הפוטנציאל לשמו הקמתם את העסק. החזון שלכם היה נראה שונה כאשר החלטתם לפתוח את החברה ואתם מרגישים תקועים. דבר ראשון, אין לכם ממה לחשוש כל עסק עובר את שלב המשבר הזה, אבל מכאן אתם צריכים רק לעלות למעלה. איך עושים את זה? ייעוץ עסקי לחברות הוא אחד הכלים היעילים ביותר שיבדילו אתכם מכל החברות המתחרות. גם אם נראה לכם שיש עוד אלפי עסקים כמוכם, אתם חייבים למצוא את הדרך להפוך למיוחדים, רק ככה תגלו עד כמה העסק שלכם יכול להיות רווחי ואפילו תוכלו להנות מהדרך.

באילו נקודות נוגע ייעוץ לחברות?

ייעוץ חברות היא דרך מעולה לעבור את שלב המשבר. גם אם לא חוויתם את המשבר עדיין תוכלו לקבל ייעוץ לחברות אשר ייתן לכם מקפצה לעסק. יש מגוון יתרונות בדרך עבודה זאת:

 

חזון עסקי

חברה אשר מתמחה בייעוץ לעסקים גדולים או קטנים תחילה תרצה למצוא את הלב של העסק, את התכלית. המטרה של היועץ אשר מלווה אתכם הוא לשקף בפניכם את החזון של העסק ולהגיע למיקסום הצלחת העסק בעזרת כלי זה.

 

יישום תהליך העבודה

גם אם יש לכם תוכנית עבודה אשר בניתם לעצמכם, גם היא באמת אפקטיבית כמו שאתם חושבים, ללא התמדה ויישום כל שלב בתהליך העבודה לא תצליחו לממש את הפוטנציאל של העסק. בשביל זה יש ייעוץ לחברות, חברת הייעוץ היא זו שתלווה אתכם ותעניק לכם את הכלים להתמיד במה שהתחלתם.

 

ייעוץ פיננסי

לא משנה עד כמה הרעיון מאחורי העסק מעולה ויצירתי, ללא תוכנית כלכלית ברורה אתם לא תהיו רווחיים. ייעוץ לחברות מעניק לכם חשיבה כלכלית אשר נבנית בהתאם לתזרים המזומנים, עלות המוצרים, מחירי הספקים, תשלום לרשויות, חשבונות שונים וכן הלאה. 

 

עצמאות

המטרה של החברה אשר תנהל אתכם עסקית וכלכלית אינה שתשארו בתהליך לנצח. המטרה היא להעניק לבעל העסק את הכלים החשובים ביותר לטווח הארוך. בתהליך שנעבור נלמד שיטות עבודה מקצועיות אשר נשיים אותם ביחד. נחשוב מהי המטרה העילאית של העסק, איפה אתם רוצים להיות שנה מהיום. נתכנן את התהליך לא משבוע לשבוע, אלא לטווח הארוך, גם אם זה עוד שנתיים. והכי חשוב, נלמד אתכם שתוצאות לא באות בין יום, צריך לטרוח כדי להגיע לפסגה. החשש של בעלי עסקים רבים היא שהם יהפכו לתלותיים בחברת הייעוץ. חברת ייעוץ לחברות מקצועית תדע לאפשר ללקוח לקבל עצמאות וליישם את הכלים שרכש ממנה.

 

לפעמים זה כואב

אל תצפו לקבל רק מחמאות כאשר אתם פונים לחברה אשר המטרה שלה להפוך אתכם לעסק עצמאי ורווחי. כל התהליך שאנו נעבור ביחד יהיה גלוי מול הלקוח לחברה, ננהל שיחות ייעוץ, ניישם את כל מה שלמדנו וגם נכיר בנקודות החולשה של העסק – זהו החלק החשוב ביותר בעינינו. חברה אשר חוסכת מבעל העסק את המקומות החלשים בו העסק נמצא פוגעת בבית העסק, לכן אנו נעניק לכם נקודת מבט אובייקטיבית שלא תמיד נעים לשמוע אותה.

 

מהו ייעוץ שיווקי לחברות?

כחלק מהתהליך בין אם מדובר על ליווי עסקי או ייעוץ עסקי נעניק לכם את כלי השיווק הנכון לעסק שלכם. עסק, מוצלח ככל שיהיה לא יכול להתנהל בלי קמפיין שיווקי אשר מתאים לעסק עצמו. הטרה מאחורי ייעוץ שיווקי לחברות הוא לפתוח בפניכם ערוצים שאולי אתם לא מכירים או מכירים אבל לא באמת יודעים איך לנהל אותם נכון. שיווק נכון צריך להיות מתומצת וספציפי לקהל היעד שלכם, שיווק מפוזר מדי רק גורם לבזבוז כספי והתנהלות לא נכונה מול הלקוחות שלכם.

עליכם כמובן לדעת איך לבחור את היועץ הנכון. בחירת היועץ צריכה להתבסס על הניסיון המקצועי של אותה חברת ייעוץ, לא רק ניסיון לימודי אלא מעשי. אנו תמיד נרצה להתמקד ביועצים אשר יש להם ניסיון בסוג עסק כמו שלנו, לפחות באותו סדר גודל. כמו כן, בדקו מהם השירותים המוצעים כחלק מהתהליך, האם כלים אלו יכולים להעניק לכם את ההכשרה שאתם רוצים, האם מדובר על ייעוץ כלכלי או רק ניהולי וכן הלאה. כמובן שאתם צריכים להתאים את הבחירה למה שאתם חושבים שלו אתם זקוקים. לדוגמא, אם בעיניכם הפן הניהולי של העסק נכון, אבל מבחינה כלכלית אתם לא רווחים הייעוץ יכול לגעת רק בנקודה הזאת. שימו לב אם אתם רוצים ליווי או ייעוץ חד פעמי.

 

ייעוץ לחברות בעת משבר

בעלי עסקים רבים נוטים לחשוב שהם זקוקים לייעוץ רק במקרי קיצון בהם העסק נמצא בנקודת שבר. ייעוץ לחברות אינו עובד בצורה הזאת. המטרה שלנו ושלכם היא למנוע את האפשרות שהעסק יתקל במשבר, כי משבר עסקי יכול להיות משהו שמאוד קשה לצאת ממנו. הייעוץ ניתן גם בשלבי פתיחת העסק, לא רק למנהלים העסק אלא לכל תפקיד ניהולי באשר הוא. כאשר אתם נמצאים במשבר עסקי כמובן שאתם צריכים לפנות לגורם מקצועי אשר ימצא את הנקודה החלשה שלכם בהתבסס על אופן הניהול שלכם בשנה האחרונה. לא צריך להרים ידיים כאשר אתם נמצאים במשבר, רוב העסקים שאתם רואים היום חוו משבר כזה או אחר, הם פשוט בחרו להמשיך ולהילחם. 

 

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!