רוצה להיות אסרטיבי? אימון לאסרטיביות

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

אסרטיביבעולם מורכב ותחרותי, תקשורת טובה היא שם המשחק. תקשורת טובה בנויה על היכולת להעביר מסר באופן ברור, מדויק, נאמן לרצון, רגיש ולעיתים תקיף.

אנשים רבים חשים כי אין הם אינם אסרטיביים דיים- כלומר קשה להם לעמוד על שלהם מבלי להיות תוקפניים מצד אחד או כנועים מצד שני.

מה זה אסרטיביות?

אסרטיביות קשורה קשר הדוק ליכולת שלנו להעריך את עצמנו נכון. כלומר, ליכולת שלנו לתקשר נכון עם היכולות שלנו, עם ההבנה שישנם דברים רבים להם אנו ראויים.

אם אנחנו לא בטוחים שמגיע לנו שיכבדו אותו, או שיתייחסו אלינו ברצינות, יהיה לנו קשה להתנהג באופן אסרטיבי מול אחרים.

תהליך אימון אישי תמיד מתחיל משיקום הבסיס לכל ההתנהגויות שלנו, שהוא הערכה עצמית.

אסרטיביות היא אחת הנגזרות של הערכה עצמית בריאה ואיתנה. ישנם אנשים שנולדים לתוך מציאות שמטפחת את הערך העצמי שלהם, וישנם אנשים אשר חווים התנהגות מקטינה ופוגענית.

הבשורה הטובה היא שתמיד אפשר לקבל החלטות חדשות בנוגע לעתיד שלנו- תמיד אפשר לשקם איכויות שנפגעו, תמיד ניתן להצמיח מחדש כוחות אבודים ולגייס השקפת עולם תומכת.

לא כל מי שחש חוסר בטחון הוא אינו אסרטיבי, ולא כל מי מתנהג באופן מוחצן, כוחני ובלתי רגיש הוא אסרטיבי.

אדם אסרטיבי, הוא אדם שפועל מתוך התחשבות בעצמו ובאחרים. אדם אסרטיבי הוא אדם שמנהל תקשורת באווירה רגועה, עם חיוך ורגישות ומסריו מועברים באופן חד משמעי.

האם כולנו חייבים להיות אסרטיביים?

ובכן, במציאות של היום, בעולם בעל מורכבויות רבות, תחרותיות, עולם של בירוקרטיות, עולם תעסוקתי הבנוי על הישגיות וכדומה- אין לנו אפשרות אלא לנהוג באסרטיביות.

 

אימון אישי להשגת אסרטיביות, למי זה מתאים?

לכל אדם שחש כי אינו מצליח לנהל תקשורת יעילה, נעימה וסמכותית עם סביבתו.אימון לגברים
אימון אישי בנושא אסרטיביות מתאים:

  • למנהלים
  • מורים
  • הורים
  • מדריכים
  • תומכי שירות מכל הסוגים ועוד.

כמו בכל נושא אחר באימון אישי – עיקר העבודה היא על תרגול מחשבות ומעשים מסוגים חדשים.

לא משנה עד כמה נבין את הצורך להיות אסרטיביים, מה שיקבע בפועל הוא ההעזה או ההחלטה שלנו להיות כאלו. באימון אישי, מעזים לחשוב באופן שונה ממה שהתרגלנו, מעזים להתנהג באופן חדש ממה שהכרנו.

כל עוד לא עשינו זאת ולא העזנו לעשות דברים קטנים בדרך לשינוי אמיתי ביחס שלנו לעצמינו – לא נוכל לחוות שום התקדמות.

אימון אישי מאפשר לכם לבסס הסתכלות חדשה על עצמכם, על הדברים שאתם ראויים להם, על הכוחות שלכם ועל החוזקות האחרות. אתם מתרגלים תקשורת מסוג חדש כלפי עצמכם וכלפי אחרים.

אני לוקח אחריות על איכות חיי ומשנה את התקשורת שלי עם הסביבה!

אם הגעתם להבנה שאתם הם אלו שיוצרים את איכות החיים שלכם, אם הבנתם כי איכות חיים בנויה גם על תקשורת נכונה עם הסביבה – הרי שאימון אישי יכול לסייע לכם.

מאמן אישי מוסמך ובעל ניסיון, יאפשר לכם להתחבר לכל מה שחשוב ומשמעותי עבורכם. זכרו כי לא חסר בכם כלום פרט להשקפת עולם בריאה ויכולת לאהוב ולהעריך באופן נכון את עצמכם.

אסרטיביות, בטחון עצמי, הערכה עצמית, תקשורת טובה, כבוד עצמי – כל אלו בונים את איכות חיינו, וזה עוד לפני כסף, תעסוקה הולמת ומערכות יחסים. לכל אלו שיודעים למה הם ראויים, שמתקשרים באופן פשוט עם היופי שבהם עם היכולות המיוחדות להם, מובטחים חיים שלווים, מאוזנים, שיש בהם תמיד התפתחות, מקום לשמחה, והרבה אופטימיות.

קחו אחריות על איכות החיים שלכם, הבינו כי הזדמנות לחולל שינויים תמיד קיימת ללא קשר לגיל, יכולות כלכליות וכדומה.
בהצלחה!

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!