מאמן אישי להצלחה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

מאמנת אישיתמאמן אישי הוא בראש ובראשונה אדם שיודע כיצד לקחת אחריות על חייו!

המאמן האישי הוא איש מקצוע, אשר עבר קורס הכשרת מאמנים ולפיכך מנוסה בטכניקות העוזרות לאדם להתחיל ולהניע את עצמו לעבר הגשמת מטרותיו באופן עצמאי.

מאמן אישי הוא אדם תקשורתי, נעים ואסרטיבי שיודע להבחין בדפוסים ומוטיבים חוזרים בהתנהגות ובמחשבה של מתאמניו. תפקיד המאמן האישי הוא לעזור למתאמניו לחקור את בעיותיהם, אלא שבמקום לתת להם ייעוץ ותשובות לבעיותיהם, הוא עוסק בשאלת שאלות!

יכולת הקשבה היא התכונה החשובה ביותר אצל מאמנים אישיים – המתאמנים הם הדברנים הראשיים, והם שעושים את מרבית העבודה.

מאמן אישי טוב יודע להקשיב "נכון"- הוא יודע להקשיב מעבר למילים ולהגיע לאפיונים מחשבתיים שגורמים למתאמן להתנהג בדרך מסוימת.

מאמן אישי הוא בעל ראיה צלולה ובהירה המאמן מנחה את המתאמן לצאת מתוך מצבים של בלבול או חוסר ריכוז.

חזות בוטחת גם היא חשובה וקיימת אצל מאמנים- כולנו רוצים להרגיש שאנו מצויים בידיים בטוחות. אך שימו לב: תהליך האימון לא מתקיים מתוך יחסי עליונות של המאמן על מתאמניו, להיפך!
המתאמן הוא בעל התשובות ("החכם יותר), ולכן התהליך מתנהל ללא תחושות לוואי של מרות, צייתנות והסכמה.

מיהו מאמן אישי טוב?

חייהם ובעיותיהם של אנשים יכולים לעיתים להיות מרתקים וניתן להקשיב לסיפורם האישי זמן רב.

מאמן אישי יעיל, הוא זה שיודע להיות ממוקד במטרה ובמציאת הפתרון. המאמן מחוייב בפרק זמן קצר יחסית, לעבוד עם מתאמניו על הדרך שהם אמורים לעבור ולא להיכנע לשיחות נפש.

המאמן האישי שומר על ריחוק מסוים ומקפיד בקנאות על החזרת המתאמן לפוקוס על ההתקדמות הרצויה.

מאמן אישי המאמן בגישה חיובית ואופטימית לבטח משפיע על איכות האימון. גישה חיובית, פותחת את הדלת להרגשה שהכל אפשרי, וכעת ניתן להסתער על הבעיות ולדאוג להעלמתן.

אימון אישי הוא לא תרפיה בשיחות, אלא עבודה מעשית! במהלך האימון יאתגר המאמן האישי את מתאמניו לעשות מעשים שהם לא נהגו לעשות קודם לכן. רק מאמן אישי שאינו נכנע, ומקפיד על מחויבות המתאמן לעמידה באתגרים, יצליח לקדם את תהליך האימון בפרק הזמן אליו התחייב בתחילה.

אל דאגה, אימון אישי הוא לא טירונות ואינו מתנהל באווירה של טרור. אמנם המאמן יודע איך להיות אסרטיבי, אך אחת התכונות הדומיננטיות ביותר של מאמן טוב, היא יכולת החמלה שלו. המאמן יודע לקבל את הלקוח שלו כפי שהוא! מתוך סובלנות וללא כל דעות קדומות.

המאמן האישי אינו מתנהג בשיפוטיות כלפי מתאמניו. שיפוטיות כלל אינה משרתת את ההתקדמות.

יש להבין באופן המזוקק ביותר כיצד המתאמן חי את חייו וחושב את מחשבותיו שכן זה חומר העבודה.

שיפוטיות או ביקורתיות הם אינם חלק מתהליך האימון, ואת זה רצוי שתזכרו!

סוגי מאמנים אישיים

מאמנים אישיים נחלקים למאמני חיים ולמאמנים עסקיים. מאמן אישי לחיים עובד עם ציבור אנשים שלהם תווך רחב של בעיות, כמו מאמן אישי לנוער, מאמן אישי לגיל הזהב ועוד.

מאמן עסקי עובד עם ציבור של מנהלים ויזמים עסקיים אשר עוסקים בעולמות התוכן של עולם העסקים, אך לא עושים זאת באופן סטרילי. הם מבינים כי גם התנהלות עסקית מקורה במערכת האמונות וההתנהגויות של המתאמן וגם בהן יש לגעת.

מאמנים עסקיים מתמקדים בהנעת הלקוחות שלהם לעבר מנהיגות, יכולות גבוהות של ניהול אסטרטגיות, משביחים התנהגויות יזמיות, ומגבירים את יכולת הפגנת הגמישות החיונית כל-כך למנהלים שעובדים מול צוותים גדולים.

מאמן אישי לעסקים, עובד עם לקוחותיו על הגדרות יעדים עסקיים לטווח ארוך וקצר, גיבוש תוכניות עסקיות , פיתוח יכולות לקידום תהליכים באופן יעיל ומהיר, ושיפור מערכת הביקורת שהם מפעילים על עצמם ועל העובדים.

כיום במקומות עבודה רבים, קיימים מנהלי צוותים, כלומר אנשים שאמונים על קבוצת אנשים קטנה יחסית.

מנהלי הצוותים חייבים לייצר צוות שלו איכויות גבוהו שאינן משתנות! גם לנישה זו נהוג להתאים מאמן אישי.

המאמן האישי עובד עם ראש הצוות על דרכי התגברות על מכשולים, או כל אלמנט אחר שמעכב את העמידה ביעדי החברה. מאמן אישי מסייע לראש הצוות להתנהל באופן אנושי שיספק סביבת עבודה נעימה ומאפשרת לעובדים הכפופים לו.

לעיתים קרובות, חברות קטנות או גדולות, מזמנות מאמן אישי שיעבוד באופן פרטני עם כל עובד ועובד בחברה, מתוך הבנה כי גם העובד עצמו נתון ללחצים רבים שלעיתים פוגעים באיכות עבודתו.

אזורי עבודה:
התקשרו עכשיו!
פורטל אימון אישי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!